*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #46
    Re: Moneybookersi krediitkaart

    Algselt postitas raunooo
    Aga iseenesest ma mõtlesin neilt küsida seda, et kui ma enda MB konto lasen kinni panna (on selline võimalus), et kas ma saan siis hiljem uue konto avada, kui peaksin tahtma?! Obv ma teeks siis uue konto valuutas EUR või $ (EUR imo parem isegi, stabiilsem jms?) !
    Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

    Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

    Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #47
      Re: Moneybookersi krediitkaart

      Algselt postitas tdx
      Uue kontoga vist oli see värk, sa ei tohi olemasolevat emaili addressi, krediitkaarti, pangakontot kasutada, vaid kõik peavad uued olema.

      Mul ka muidu EEKides praegu MB põhikonto. Ma mõtlen seda, et kui eestisse 2011 EUR jõuab, siis MB peab niikuinii mu konto EURideks konvertima, ehk siis on mõttekas kaart praegu EURis võtta ja mõne aja pärast on main account niikuinii ka EURis.

      Aga niikaua on tore logistika: Pacificust naelad --> MB eekidesse ---> MB kaardile euridesse ---> Säästukasse eekidesse. Ehk siis selle kaardi point kaob minu jaoks momendil ära ja mõttekam on ikkagi otse MB --> Swedbank kanda.
      pagan kus mulle meeldis see kommentaar

      Comment

      • laur7man
        Räme Fish
        • Jan 2010
        • 9

        #48
        Re: Moneybookersi krediitkaart

        :o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #49
          Re: Moneybookersi krediitkaart

          Algselt postitas laur7man
          :o noo, on keegi selle kaardi juba kätte saanud ja ära proovinud. ATMist välja võtnud või midagi ostnud vms?
          Minul peaks selle nädala lõpus või järgmise nädala alguses kohale jõudma

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #50
            Re: Moneybookersi krediitkaart

            Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

            Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.

            Homme lähen testin kuskil maksmist, kas ikka on tasu vaba :)

            Comment

            • laur7man
              Räme Fish
              • Jan 2010
              • 9

              #51
              Re: Moneybookersi krediitkaart

              Algselt postitas TIGRANO
              Mul MB master ammu käes ja täna võtsin hanza automaadist prooviks 3000 eeki välja ning arvutasin palju siis sellepealt vahelt võeti ja sain kokku 126,26 krooni.

              Mul on muidugi MB account kroonides ehk konverteerivad midagi lisaks.
              Ok, huvitav, see siis mingi 4%. Kas kaardi valuuta on euro? Igal juhul aitäh teada andmast, tulevikus tean arvestada, ei tule üllatusena.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #52
                Re: Moneybookersi krediitkaart

                saatsin kah passikoopia ära tuleb iokka üle see asi kaeda. Hetkel tundub kogu see süsteem segane, endal MP konto $$$

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #53
                  Re: Moneybookersi krediitkaart

                  Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.

                  Comment

                  • neeme
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 540

                    #54
                    Re: Moneybookersi krediitkaart

                    Mu meelest olete te asja siin tiba segaseks ajanud.

                    Mul enda kaart veel pole käes, tellisin alles. Samas sain just netelleri kaardi kätte ja testisin ära selle. Maksin netelleri kaardiga poes ~195 kr vms arve ja kontolt läks ~17.4$. Võtsin swedbangast nende müügikursi lahti ja arvutasin ära palju võtsid vahelt. Arvutused umbkaudsed, aga sain, et võtsid vahelt 4.5 EEK, ehk see on siis umbes 2.25%. Netelleri lehel kirjas 2.95% või oli 2.99%. Ilmselt nad võtavad seda teenustasu ikkagi ausalt ja mingit suurt kadu ma kyll ei näe.

                    Eeldan et MB cc toimib samamoodi, siis kui konto on praegu $$$, siis kindlasti tuleks võtta kaardi valuutaks ka $$$. Siis liigutad muidu $$$ tasuta pokkerikontode vahel ja maxad ainult oma 2% poest ostes, mis ei ole tglt mingi kadu (100 eek korral 2 eek peale - kilekoti hind). Kui sul on MB acc EEK korral, siis pole suurt vahet mis sa sealt valid, eeldan, et vahetab siis mitukorda seda valuutat seal ja siis 4%. Kui see lisa 2% on meeletu kadu, siis soovitan teha uus MB account $$$ kursiga. Kuna selle ise läbi teinud, siis samat swedpanga kontot saab MB kasutajal kasutada, aga kindlasti enne teavitada MB supporti, et teed niimoodi ja et nad eemaldaks vanalt kontolt andmed (vana konto pead ise ka sulgema).

                    Samuti kui praegu on konto sul $$$, siis ei soovita võtta nn kaardi valuutaks EUR, sest siis läeb hetkel 4% ikkagi vahelt. Kaardi vahetamine maksab 10 EUR ja eeldan, et siis saab ka kaardi valuuta ära vahetada, kui meil tuleb Eestis EUR. Ja kui ma valesti aru ei saand siis kaardil on vist ka aastane teenustasu? 10 EUR/10$ ?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #55
                      Re: Moneybookersi krediitkaart

                      Kas kellelgi on juhtunud nii, et dummy deposiiti pole SEB pangas näha? Netipangas konto väljavõtete all peaks taoline asi ju olema (PayPali omasid olen alati näinud).
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #56
                        Re: Moneybookersi krediitkaart

                        Ise swedi sain kenasti, aga naine sebi mitte. Kirjutas siis MB supporti, et mis värk on. Need ütlesid, et tegid deposiidi, aga kui pole näha, siis saab ka teisiti. Palusid kontost, kus andmed kenasti näha, screenshoti teha ja neile saata ning panid ise kinnituse kehtima.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Moneybookersi krediitkaart

                          Algselt postitas StripPoker
                          Mul sai account EEK tehtud ja kaart €. Ei lubata ümber ka teha vaid öeldakse, et kõigepealt tuleb account sulgeda ning siis teha uus account ja uus kaart ... Praegu las olla niinagu on aga eks siis tulevikus näeb kui aktiivselt seda kasutan ja mis kulud on.
                          Miks sa sellest kaardist siis üleüldse teed, kui ei tea kui aktiivselt sa seda kasutama hakkad?

                          Ise ma tegin netelleri kaarti "hädaolukoradeks". Näiteks kaob keset pidu pangakaart ära [seda õigemini enam mul ei olei] või sularaha otsas ja kaarti ei ole [mu näide] siis hea netelleriga kondoomide eest arvet maksta, kui kiimas tots samal ajal taksos ootab :) Ilma netellerita oleks feil ju.

                          Seega kasutan anyway väga vähe ja hädaolukordades.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #58
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

                            Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

                            Tänades
                            Rahapada
                            (officially, thou probably my worst question asked)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas Rahapada
                              Kunagi sai suure hurraaga konto tehtud moneybookersisse, ei old eriti aimu asjadest ja nii edasi ja tagasi... konto sai tehtud EEK-ides.

                              Kas keegi palun seletaks viisakalt ära, kuidas ma saaks asja USD-deks (tean, et konto sulgeda jms, aga palun täpsemalt)?

                              Tänades
                              Rahapada
                              (officially, thou probably my worst question asked)
                              Algselt postitas ranka
                              Saada kiri MB klienditoele ja lase neil vana konto kinni panna. Üldiselt see teema lukku ja edasi jätka: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,3347.0.html

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #60
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                >> Log in your account
                                >> Go to “Email support”
                                >> Click on “Account security”
                                >> I would like to close my Moneybookers account

                                After that you may open a new account and select the currency you prefer. Please note however, that you cannot use the same email address that was registered at the closed Moneybookers account.

                                Comment

                                Working...