Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***
Tere!
Nimelt kandsin laupäeval FTP-st MB-sse raha. Täna vaatan, et raha on lambist ööga kontole tagasi tulnud ning MB-s pole. Mingeid kirjasid kuskil e-mailidel pole. Tavaliselt kannab raha ilma probleemideta ära.
Samas ma pole euro ajal kandnud veel, kas peaks midagi enne tegema? Valuuta ta konventeerib ise ära, aga ikkagi.
edit: anyone?
Tere!
Nimelt kandsin laupäeval FTP-st MB-sse raha. Täna vaatan, et raha on lambist ööga kontole tagasi tulnud ning MB-s pole. Mingeid kirjasid kuskil e-mailidel pole. Tavaliselt kannab raha ilma probleemideta ära.
Samas ma pole euro ajal kandnud veel, kas peaks midagi enne tegema? Valuuta ta konventeerib ise ära, aga ikkagi.
edit: anyone?
Comment