*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Heroiin
    Bännitud
    • Jul 2012
    • 198

    #1831
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
    Kaua tuleb monebookerist- SEB virtuaalse kaardi peale raha.Keegi teab?
    Mul tavataks 15-25h olnud.

    Comment

    • CeuZ^
      FPP Pro
      • Jun 2012
      • 258

      #1832
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      OKei, siis hea:D

      Comment

      • mortalvombat
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2010
        • 412

        #1833
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Kas MB krediitkaardiga saab depoda/raha välja kanda pokkerist? Kuskilt on nagu meelde jäänud, et gamblinguga seotud tehinguid teha ei saa.
        Otse kontoga ei saa depoda sest pokkeritoas kunagi kasutatud vana MB e-maili (vahepeal vahetasin valuutat) ja uut meili vahetada ei lase.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #1834
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
          Kas MB krediitkaardiga saab depoda/raha välja kanda pokkerist? Kuskilt on nagu meelde jäänud, et gamblinguga seotud tehinguid teha ei saa.
          Otse kontoga ei saa depoda sest pokkeritoas kunagi kasutatud vana MB e-maili (vahepeal vahetasin valuutat) ja uut meili vahetada ei lase.
          Ei tohiks saada depoda jep gamblingu piirangu tõttu. Vähemalt ühekordsel testimisel ei toiminud. Mis toaga tegemist, et meili vahetada ei lase?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #1835
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            kas ma saan õigesti aru et starsist MBsse raha saates teenustasusi ei ole kuid kui ma MB dollarid Swedi eurodeks tahan vahetada siis pean maksma 2,49% teenustasu?

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #1836
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              kas ma saan õigesti aru et starsist MBsse raha saates teenustasusi ei ole kuid kui ma MB dollarid Swedi eurodeks tahan vahetada siis pean maksma 2,49% teenustasu?
              Jah, lisaks 1.8€.

              Comment

              • mortalvombat
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 412

                #1837
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Ei tohiks saada depoda jep gamblingu piirangu tõttu. Vähemalt ühekordsel testimisel ei toiminud. Mis toaga tegemist, et meili vahetada ei lase?
                Tegu PKR'iga. Live suppordist vähemalt öeldi et ei saa.

                EDIT: sain ikka tehtud, suppordis ebapädevad inimesed :)
                Last edited by mortalvombat; 25.09.12, 07:59.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1838
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Kui täna kell 00:30 raha MB-Swed teele panin jõuab see panka täna või homme?

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #1839
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Kui täna kell 00:30 raha MB-Swed teele panin jõuab see panka täna või homme?
                    täna. kui paned hommikul teele siis tööpäeva lõpuks on kohal. kui paned õhtul teele siis järgmise päeva keskpäevaks on kohal.

                    Comment

                    • Nylander
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 175

                      #1840
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      kui aeglane see support praeguseks hetkeks muidu on, panin keskpäeval SWED-MB, siiani pole tulnud, tavaliselt on küsimus minutites. Ja selgitusega puusse ei pannud, et milles kala ?

                      Comment

                      • Nylander
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 175

                        #1841
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        anyways täna vaatasin oma swedi historyt, checked-rechecked and then did it all over again, reference ei ole mingi määratud maksetest võetud vaid ikka õige jne. MIs see nende nr oli ja palju kõneminut maksis?, ega teisiti korda ei saa

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #1842
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas Nylander Vaata postitust
                          anyways täna vaatasin oma swedi historyt, checked-rechecked and then did it all over again, reference ei ole mingi määratud maksetest võetud vaid ikka õige jne. MIs see nende nr oli ja palju kõneminut maksis?, ega teisiti korda ei saa
                          +442070239210 ja soovitan helistada läbi skype-i (€0,019/min)

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1843
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            kui vähegi venekeelt laksad, siis soovitan pöörduda venekeelse suppordi poole. +2milli nende suppordile

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #1844
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Tahan Moneybookersi VIPiks ennast teha, min summa kuus on täis kantud. MB's panin apply aga 2 nädalat pole vastust tulnud. On selle jaoks mingit affiliate'i vahele vaja? Kunagi siin foorumis keegi tegeles ka sellise asjaga.

                              Comment

                              • Murdock
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 690

                                #1845
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Kas MB mastercardi saab kasutada ka krediitkaardina?
                                Ebay-s saab maksta sellega?

                                Comment

                                Working...