*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Evikas
    Julm Donk
    • Feb 2013
    • 28

    #1966
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Nojaa, olen varem teinud nädala sees ja siis ka mingi 10-15 minti max. Praegu 2 h täis ja ei midagi, arvasingi, et mingi kala sees, eks pean ühendust võtma nendega..

    E: Võtsin ühendust ja vastati, et küllap kuskil kinni ja pole veel läbi tulnud. Ma võtku uuesti ühendust mitte enne kui 6 päeva pärast ja siis saavad nad asja täpsemalt uurida. -.-
    Last edited by Evikas; 17.03.13, 10:54.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #1967
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Endal sama jama,tegin eile 2 ülekannet swed-> mb ja raha pole senimaani kohal

      Comment

      • Evikas
        Julm Donk
        • Feb 2013
        • 28

        #1968
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Ma pole siis ainuke vähemalt, küllap on kala siis nende Eesti konto ja peakonto vahel vms..

        Comment

        • ebast
          Jube Noob
          • Apr 2012
          • 104

          #1969
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Jep, sama viga ka siin. Täna tegin ük swedist mbsse aga ei midagi.

          Comment

          • wicked123
            Räme Fish
            • Jan 2013
            • 13

            #1970
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            ^+1

            Comment

            • Evikas
              Julm Donk
              • Feb 2013
              • 28

              #1971
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Mul pole siiani muutusi, lootsin, et ehk on asi nädalavahetuses ja esmaspäeva hommikul läheb kohale aga ei midagi. Swedil on viimasel ajal kõvasti probleeme olnud, reedel keset päeva pani lambist pillid kotti ja praegu teevad mingeid restarte. On keegi SEBist Skrilli viimastel päevadel ülekande teinud ja on kohale läinud?

              Comment

              • Friiko
                Jube Noob
                • Feb 2009
                • 158

                #1972
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Algselt postitas Evikas Vaata postitust
                Mul pole siiani muutusi, lootsin, et ehk on asi nädalavahetuses ja esmaspäeva hommikul läheb kohale aga ei midagi. Swedil on viimasel ajal kõvasti probleeme olnud, reedel keset päeva pani lambist pillid kotti ja praegu teevad mingeid restarte. On keegi SEBist Skrilli viimastel päevadel ülekande teinud ja on kohale läinud?
                siiamaani pole üle tulnud?

                Comment

                • Evikas
                  Julm Donk
                  • Feb 2013
                  • 28

                  #1973
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Ei ole.

                  Comment

                  • Friiko
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 158

                    #1974
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    ma helistasin ja värki, tahtsid et saadaksin mingi panga ülekandest screenshoti vms. et läheks kiiremini aga enne näe enne kui jõudsin oli üle tulnud, ei tea kas helistamine aitas või lihtsalt joppas.

                    Comment

                    • Evikas
                      Julm Donk
                      • Feb 2013
                      • 28

                      #1975
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Või nii, ma saatsin neile ticketi lihtsalt, hullumeelselt kaua on läinud küll. Eks toimin samamoodi siis, helistan neile.

                      Comment

                      • wicked123
                        Räme Fish
                        • Jan 2013
                        • 13

                        #1976
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Mul kohal igatahes.

                        Comment

                        • Friiko
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 158

                          #1977
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas Evikas Vaata postitust
                          Või nii, ma saatsin neile ticketi lihtsalt, hullumeelselt kaua on läinud küll. Eks toimin samamoodi siis, helistan neile.
                          ma arvan et nüüd tulevadki üle, sest arvan et mu helistamisest kasu ei olnud sest nüüd tuli alles email, instruktsioonidega kuidas faile üles laadida.

                          Comment

                          • Evikas
                            Julm Donk
                            • Feb 2013
                            • 28

                            #1978
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Jep, mul ka, just praegu tuli.

                            Comment

                            • jahimees
                              Julm Donk
                              • Feb 2013
                              • 52

                              #1979
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Please declare the purpose of this deposit*:

                              I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?]
                              I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?]

                              Remember this choice for future deposits via credit/debit card

                              Tere,ehk aitate mida siia pean panema ?

                              Teen hetkel MB kontot

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #1980
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Panin täna poes 2 korda 100% õige pini aga viskas ikka teksti ette, et vale pin. Kui kolmandat korda automaadis proovin ja ikka otsustab öelda mulle, et vale pin...kas masin sööb siis kaardi ära?

                                Comment

                                Working...