*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Xavi
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2012
    • 346

    #196
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Tableninja 2 seadistamiseks kellegil head õpetust on kuskilt võtta?

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #197
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      TN1 + PS. Cascades ei leia laudu, kui lauad on standard suuruses. Oskab keegi lahendust pakkuda?

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #198
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Algselt postitas bluelite Vaata postitust
        TN1 + PS. Cascades ei leia laudu, kui lauad on standard suuruses. Oskab keegi lahendust pakkuda?
        Proovi Setup>Table Layout alt erinevaid variante, Overlapping peaks igat moodi rahuldavalt töötama.

        Comment

        • IsandJoberst
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 326

          #199
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Kui kellegil Tableninja1 key üle siis võiks PM´da (oleks huvitatud mingi raha eest)

          Comment

          • ziimukaz
            Grinder
            • Jan 2010
            • 741

            #200
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Kas keegi teab, miks vahel TN1 ei suuda insta betsize paika panna? Tavaliselt toimub õige sizing juba enne kui hiir laua kohale läheb, kuid vahel ei aita isegi slideri kohal hiirega jamamine.
            See bug toimub kas kõigi laudadega korraga või siis üldse mitte. Mängin tiles tavaliselt 9 laual.

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #201
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Proovisin pokerstars 7 tn2-ga ja tn2 ei funka seal panin tagsi pokerstars 6 ja nüüd ka seal ei tööta enam tn2...keegi teab mis kala on?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #202
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                kas TN1 veel praegu toimib teil?

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #203
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Mul toimib, kasutan ainult määratud sizinguid, auto timebanki ja auto bi tho.

                  E: Tegelt paari asja veel, julgen väita, et töötab ilusti:) (black theme)

                  Comment

                  • lambitont
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1095

                    #204
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kas TN1 veel praegu toimib teil?
                    jeap, pole probleemi.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #205
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      ty!

                      Comment

                      • viki
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 893

                        #206
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Proovin üle pika aja pokkerit.TN1 avades tuli kiri justkui oleks see programm uute reeglite järgi keelatud.Kas sain asjast õieti aru või võib seda kasutada?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #207
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          Proovin üle pika aja pokkerit.TN1 avades tuli kiri justkui oleks see programm uute reeglite järgi keelatud.Kas sain asjast õieti aru või võib seda kasutada?
                          Keelatud jah, alternatiivid olemas Starshelperi jms näol. (Või lolTN2).

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #208
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                            Keelatud jah, alternatiivid olemas Starshelperi jms näol. (Või lolTN2).
                            Aitäh!

                            Comment

                            Working...