*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #76
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Algselt postitas ESTPatrick
    kas autocascade asi on ka olemas programmis?
    PokerStars->View->Remember Table Positioning

    Kui nüüd "cascaded" lauad ja mõne laua peaksid sulgema ning uue avama siis ilmub laud sinna kohta, kus vana sulgesid.

    Comment

    • Tregeq
      Jube Noob
      • Jun 2009
      • 157

      #77
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Nii sain tööle gampadi tööle :)

      Xpaddi programmi tuleb jooksutada "administraatorina".

      Kui kellelgi on küsimusi siis võib minu poole pöörduda

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #78
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Algselt postitas ranka
        PokerStars->View->Remember Table Positioning

        Kui nüüd "cascaded" lauad ja mõne laua peaksid sulgema ning uue avama siis ilmub laud sinna kohta, kus vana sulgesid.
        super, see on see kui pärast update ei uuri mis juurde tekkis

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #79
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Tregeq, palun seleta, kuidas sa analogi hiireks tegid? Kasutan Logitech Dual Actionit ja tema default tarkvara(kõik muu on juba puldile confitud).

          Comment

          • Tregeq
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 157

            #80
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Tõmba selline programm nagu Xpadder (http://www.softpedia.com/get/System/.../Xpadder.shtml). Selle programmiga saab muuta siis puldi nupud klaviatuuri nuppudeks ja analoogi hiireks.

            Kasutamine on juba lapsemäng :D Aga kui tegib raskusi siis teen mingi pikkema õpetuse.

            Täna muidu mängisin terve päeva puldiga. Alguses vajab harjumist, et meelde jätta, mis mida teeb, sest kõik puldi nupud on mingi ülessandega. Hiirt ega mingit abivahendeid ei kasuta mängimise ajal.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #81
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Algselt postitas Tregeq
              Tõmba selline programm nagu Xpadder (http://www.softpedia.com/get/System/.../Xpadder.shtml). Selle programmiga saab muuta siis puldi nupud klaviatuuri nuppudeks ja analoogi hiireks.

              Kasutamine on juba lapsemäng :D Aga kui tegib raskusi siis teen mingi pikkema õpetuse.

              Täna muidu mängisin terve päeva puldiga. Alguses vajab harjumist, et meelde jätta, mis mida teeb, sest kõik puldi nupud on mingi ülessandega. Hiirt ega mingit abivahendeid ei kasuta mängimise ajal.
              tehtud, thanks

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #82
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

                Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

                Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

                Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #83
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Algselt postitas StripPoker
                  Sweet! Sweet on see puldiga mängimine! Alustuseks soetasin endale Saiteki puldi (sama layout nagu Logitech, ütleks, et väga väga hea pult ja eriti veel 115.- eest! http://www.hinnavaatlus.ee/products/...tpuldid/55561/) Plussidena tooks esimesena välja märkimisväärselt suurema mängukiiruse, kui hiirega. Hiirega pead igakord sättima kursori vastava nupupeale ja siis klikkima. Puldist lihtsalt vajutad ühte kolmest nupust. Lasen 16 lauda puldiga, hiirega oli laudade arvuks 10.

                  Ma ei tea kuidas teil conf tehtud on aga TableNinjas on funktsioon "Click buttons by location" - Ehk siis mitte ei confi paika eraldi fold, check, call, bet , raise... vaid lihtalt Starsi lauas olevad left, mid, right button. Puldil samamoodi kasutuses seega 3 nuppu ja muule ei pea mõtlema.

                  Laudade liigutamine by location puldi nooltega. Üks kang betsizing (kui eelnevalt paikapandud betsize % ei peaks mõnes olukorras sobima) , teine kang liigutab hiirt kui peaks vaja olema. Lisa väikesed nupud "Sit out next BB on all tables" sessi lõpetamiseks ning "close this table" kui vaja mõni laud sulgeda.

                  Erilised kiitused ka TableNinja omanikule , kes oli lahkelt nõus minu tasuta trialile selle testi jaoks 40 päeva otsa keevitama! 8)
                  ei pea!

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #84
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Kuidas saab TN-s panna hotkey (SNG jaoks) "allin"? Panin "pot bettingu" all hotkey igal pool 99999% potist bettima, aga ei tööta. Any ideas?

                    Comment

                    • Tregeq
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 157

                      #85
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      fixed bets - All In

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #86
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Algselt postitas Tregeq
                        fixed bets - All In
                        Tänud.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #87
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #88
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Algselt postitas StripPoker
                            TN küll teeb laudades kõike vajalikku aga laudasid ise ei ava - siit ka küsimus, et kas on võimalik ka mingi lahendus laudade avamiseks? Et soft avaks Starsis lauad vastavalt etteantud kriteeriumitele (laudade soovitav arv, limiit, % mängijatest flopis, av pot jne) ? Sessi alustamine muidu ikka paras tegemine, et neid sealt hiirega lahti klikkida ja teises käes oleva puldiga liigutada.
                            Sellise softi pead ise kirjutama. Laua ja koha otsimine on puhas fun mu meelest - seda rõõmu ma ninjale ka ei kingiks.

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #89
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Ühel päeval tahtis tableninja update, aga ta ei suuda seda installimist lõpule teha, sest viskab ette selle errori:


                              Ei saa ka programmi uninstallida sama errori pärast. Kustutasin, siis selle tableninja kausta ära, aga ikka ajab sama jama :(. Ei saa grindida enam.

                              Comment

                              • wedoit
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2008
                                • 458

                                #90
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Ma sattusin kuskile elektroonikapoodi ja nägin neid pulte müüdavat. Meenus, et siin threadis sai seda tugevalt kiidetud ja võtsin testiks kõige odavama Logitechi oma ära. Ühesõnaga sai siis TableNinja koos xPadderiga ära confitud ja kõik töötab suurepäraselt. Esmasmulje on väga-väga hea! Kui enne sai suure volüümiga SNG-sid lahmitud, siis paratamatult tuli kasutada klahvikombinatsioone, kuid mitu tundi mängides on käed nn sundasendis ja on päris ebamugav. Nüüd siis sain kõik vajalikud nupud puldile asetatud ja kindlasti soovitan seda ka teistele volüümi peale mängijatele. Minu conf selline: 3 starsi nuppu (fold, ck/cl, raise), allin nupp, modified raise (2,5x), beti suuruse regull üles/alla, aktiive laua lahti viskamise nupp, laudade vahetamine üles-alla noolega, parem-vasak nool viskab aktiivse laua stackist kõrvale otsuse tegemiseks. eile testisin mingi 10 laua peal ja jooksis ilusasti. et harjutamiseks siis nagu. täna õhtul proovin suure volüümi peale kah, et kas veab välja 30-40 lauda korraga kah.

                                Comment

                                Working...