Re: Camtasia
Mõtlesin,et äkki on full sceenis asi...
Tegin väiksemaks ja sama asi.
Ja mis veel naljakam.
Panin ühe video käima youtubes.
Ja siis seda videot lindistama.
Töötas.Küll laggis (Tõkkas) natuke videos see aga pilti oli näha.
väga imelik.
E:
Ei ole ka abi Camtasia Studio 7!
Imelik.
Nimelt FLV playeriga töötab asi.
Kahjuks FLV playeriga ei saa enamus videoid vaadata (tõmbasin selle kunagi,kuna ei saanud jällegi mõnda Pokkeri videot Mediaplayeri,winampi ega BS playeriga vaadata).
Võib asi olla Kodekites?
E veelkord:
Leidsin Ajutise Lahenduse.
Avan video Camtasia Studio Video Previewiga ja asi toimib.
Natuke ebamugav,aga ajab asja tära!
Mõtlesin,et äkki on full sceenis asi...
Tegin väiksemaks ja sama asi.
Ja mis veel naljakam.
Panin ühe video käima youtubes.
Ja siis seda videot lindistama.
Töötas.Küll laggis (Tõkkas) natuke videos see aga pilti oli näha.
väga imelik.
E:
Ei ole ka abi Camtasia Studio 7!
Imelik.
Nimelt FLV playeriga töötab asi.
Kahjuks FLV playeriga ei saa enamus videoid vaadata (tõmbasin selle kunagi,kuna ei saanud jällegi mõnda Pokkeri videot Mediaplayeri,winampi ega BS playeriga vaadata).
Võib asi olla Kodekites?
E veelkord:
Leidsin Ajutise Lahenduse.
Avan video Camtasia Studio Video Previewiga ja asi toimib.
Natuke ebamugav,aga ajab asja tära!
Comment