Camtasia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Muckyourcards
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2009
    • 352

    #16
    Re: Camtasia

    Julgen arvata et sul Camtasia 5?
    Kui mul õigus siis tõmba camtasia 4 ja peaks korras olema.
    Kui ikka ei ole siis muuda ära MPG Layer 3 peale.

    See peaks fixima sync-i probleemi

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #17
      Re: Camtasia

      Kas kuidagi on võimalik seda pilti lõigata ka? Ntx mul jäi salvestamisel alla minu taskbar ja tahaks et seda poleks näha

      Comment

      • Klamber®
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2008
        • 335

        #18
        Re: Camtasia

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Kas kuidagi on võimalik seda pilti lõigata ka? Ntx mul jäi salvestamisel alla minu taskbar ja tahaks et seda poleks näha
        selleks kasuta Zoom-n-Pan-i.
        "Maintain aspect ratio" eest linnuke ära siis saad muuta vastavalt oma suvale kuidas pilti lõigata tahad. peale seda paneb ta sulle timelinele Keyframe-i mille default pikkus peaks olema VIST 1 sekund. seda saad lihtsalt muuta hiirega lühemaks tõmmates, ehk siis tõmbad selle keyframe-i täiesti video algusesse ja teed talle "instant zoom"-i. ehk et see "zoom" algaks koheselt, mitte 1 sekundi pärast.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Camtasia

          millisesse formaati oleks parim video salvestada või renderdada, et kellelegi edasi anda kommenteerimiseks, teine asi, nii wmv'sse kui avi'sse salvestatult on pilt ikka krdi udune, state ja beti suuruseid sitasti näha, samas kui projekti alt vaatan on säravselge pilt, seega ma renderdan valesse formaati või liiga kehvade settingutega, kust seda muuta?

          Camtasia 7 on mul.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: Camtasia

            Tee wmv faili, siis saab teine mediaplayeriga vaadates sellele peale lugeda.

            EDIT: paned produce video as, sealt custom settings add/edit, valid wmv ja järgmisest valid reso, nyyd sõltub mis resoga või mis monitoril algse video tegid, võid panna ka käsitsi reso seaded aga tavaliselt sobivad ka mille ise oled lindistanud, kui just mingi 30" monitor ei ole olnud :)

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: Camtasia

              mul ongi see mure, et kuvaril 1920x1200 reso, 6's lauda ma salvestasin resoga 640x313 mis on vist vähe, peaks vist 6 lauda enamvähem fullscreeni panema, siis oleks näha ka miskit. või nohh kui ma projecti sees panen video review full screeni on kena terav pilt.. välja producen video, siis on krdi udune pilt:-/

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: Camtasia

                Jah sellepärast ongi vaja panna ennem renderdamist mingi teine reso näiteks 1280x800 või vähe suurem, muidu on täiest udukogu. Alati võid lõigata orginaalist väikese faili ja panna selle renderdama, siis kohe näha kuidas need settingud sobivad.

                Teine võimalus oleks kohe lindistada väiksema aknaga, isegi kui suur monitor. Teed lauad väiksemaks ja select area alt camtasias saad hästi aimu suured näitajad on.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #23
                  Re: Camtasia

                  1) Salvestatud videol ei ole Hud-i näha
                  2) Pilt ei ole ühes asendis.. vahepeal zuumib pilt end sisse ,siis sujuvalt vasakule /paremale.. ühesõnaga sinna kuhu ma hiirega olin pm liikunud.

                  Videot teen 1980 resose monitori taga, aga see peaks olema vaadatav hästi 1366 resoga monitoril.
                  Paluks lahendusi! Tänan !
                  Last edited by flipmachine; 06.01.11, 08:25. Põhjus: lisasin

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: Camtasia

                    Loe eelnevaid postitusi, seal on kirjas miks HUDi pole näha ja zoom on, sest sul on linnuke ees, zoom in, vaata sealt kus kursoreid valisid, seal valikud.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #25
                      Re: Camtasia

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Loe eelnevaid postitusi, seal on kirjas miks HUDi pole näha ja zoom on, sest sul on linnuke ees, zoom in, vaata sealt kus kursoreid valisid, seal valikud.
                      Pildi sain korda, kuid "Capture layered windows" on peal, aga siiski hud-i ei näita.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: Camtasia

                        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                        Pildi sain korda, kuid "Capture layered windows" on peal, aga siiski hud-i ei näita.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #27
                          Re: Camtasia

                          Probleem:

                          Üritan siin kommenteerida üht videot.
                          Panin BS playeriga tema video käima,endal camtasia reordima.
                          Minu hääl videol on,aga tema video pilti minutehtul videol pole.
                          Salvestasin video ära.Must pilt on ees minu jutuga!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Camtasia

                            Tee 2-3 sekundiline test, salvesta ja renderda. Kas siis pilt on? Mul previews ka pilti ei ole aga pärast renderdamist oli. 2-3 sekundit testi seepärast, et siis renderdamine võtab mõned sekid aega.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: Camtasia

                              Pole õrna aimugi, lindista lihtsalt korra desktoppi, mis siis saab? Video lindistamisel ei tohiks midagi erilist olla, ehk mingi camtasia 7 värk jälle nagu stattidega mida ei kuvanud.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #30
                                Re: Camtasia

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Tee 2-3 sekundiline test, salvesta ja renderda. Kas siis pilt on? Mul previews ka pilti ei ole aga pärast renderdamist oli. 2-3 sekundit testi seepärast, et siis renderdamine võtab mõned sekid aega.
                                Tegin seda juba.
                                Previewsi all on isegi korra laudu näha ja siis lihtsalt jääb pilt seisma aga jutt jookseb edasi!.
                                renderdasin lühikese video ära ja siis polnud isegi korra laudu näha.Must pilt ja jutt käib.

                                Comment

                                Working...