Camtasia

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Törööö
    Julm Donk
    • May 2009
    • 37

    #1

    Camtasia

    Kes oskab öelda kuidas saaks faili lihtsalt väiksemaks teha. Tegin tunnise sessi ja tulemus oli 1,2Gb võiks olla ikka mõistliku suurusega.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Camtasia

    sa salvestad valesse formaati.
    Vali alati .wmv (windows media video)


    1.)


    2.)


    3.)

    Comment

    • Törööö
      Julm Donk
      • May 2009
      • 37

      #3
      Re: Camtasia

      Selge, tänud! ;D

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: Camtasia

        krt ma ei ole väga osav ning ei saa kuidagi neid aknaid ette millest siin pildid üleval on.
        produce video as on hall ning seal ei saa klikata

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Camtasia

          Kui sa teed video ära, siis vajutad seal aknas: STOP....ja siis tulevad antud aknad ette

          aga kui videoformaadini pole jõudnud, siis ma ei teagi, kust seda sai, see oli väga keerukas :D, mul 2x olnud nii...ja pusserdasin end pooleks :P :D

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: Camtasia

            kas see on normaalne, et kui ma video ära teen siis wmv formaati renderdamiseks läheb aega ca 4 tundi? video oli alla tunni pikkusega

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Camtasia

              jap....kahjuks nii ta on :(

              võiks käppelt teha, aga krt, ei saa vot.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: Camtasia

                Aga kas on varianti, et juba salvestatud AVI kuidagi WMV ümber konvertida?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: Camtasia

                  Algselt postitas Kotkas1000
                  Aga kas on varianti, et juba salvestatud AVI kuidagi WMV ümber konvertida?
                  Tõmba avi sisse ja siis converdi wmv failiks.

                  Comment

                  • krayzie
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 706

                    #10
                    Re: Camtasia

                    keegi võiks juhendada kuidas teha kõige mugavamalt "extended frame" videot, ehk eelnevalt salvestatud videole peale lugeda heli, vajadusel ka video paus/resume võimalusega.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #11
                      Re: Camtasia

                      Algselt postitas krayzie
                      keegi võiks juhendada kuidas teha kõige mugavamalt "extended frame" videot, ehk eelnevalt salvestatud videole peale lugeda heli, vajadusel ka video paus/resume võimalusega.
                      Variant on panna video mängima, Camtasia screeni ja audiot recordima .

                      Comment

                      • Muckyourcards
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2009
                        • 352

                        #12
                        Re: Camtasia

                        Algselt postitas Firzen
                        Variant on panna video mängima, Camtasia screeni ja audiot recordima .
                        Jeap, või vaadata videot, samalajal mikkrisse lugeda ja kui valmis siis pilt ja heli kokku windows movie makeriga.
                        See nats kiirem variant vist

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Camtasia

                          Miks Camtasial lähevad heli ja pilt sünkroonist välja? See tähendab, et mida video edasi seda rohkem heli jääb pildist maha (oli näha ka mu klounaadi videos ning svenzal oli ka vahepeal sama probleem).

                          Comment

                          • Muckyourcards
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2009
                            • 352

                            #14
                            Re: Camtasia

                            Algselt postitas ranka
                            Miks Camtasial lähevad heli ja pilt sünkroonist välja? See tähendab, et mida video edasi seda rohkem heli jääb pildist maha (oli näha ka mu klounaadi videos ning svenzal oli ka vahepeal sama probleem).
                            See on midagi seotud flashiga vist.
                            Proovi salvestada .avi formaati, siis peaks kõik okei olema.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Camtasia

                              Algselt postitas Muckyourcards
                              See on midagi seotud flashiga vist.
                              Proovi salvestada .avi formaati, siis peaks kõik okei olema.
                              .AVI on kuradima suur, ulatub gigadesse.

                              Comment

                              Working...