Re: Camtasia
Julgen arvata et sul Camtasia 5?
Kui mul õigus siis tõmba camtasia 4 ja peaks korras olema.
Kui ikka ei ole siis muuda ära MPG Layer 3 peale.
See peaks fixima sync-i probleemi
Julgen arvata et sul Camtasia 5?
Kui mul õigus siis tõmba camtasia 4 ja peaks korras olema.
Kui ikka ei ole siis muuda ära MPG Layer 3 peale.
See peaks fixima sync-i probleemi
Comment