*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilistaja
    Jube Noob
    • Nov 2009
    • 148

    #1516
    Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Raise first in on äkki stat mida vaja?

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #1517
      Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Steal on see ju.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1518
        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Algselt postitas reggie Vaata postitust
        Steal on see ju.
        Jup. Stati nimi on «Att to Steal»

        Comment

        • Rokkar19
          Räme Fish
          • Jan 2010
          • 21

          #1519
          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Importisin 2-3 nädalat tagasi 900k sõbra käest saadud kätt Pokertracker 3-e. PT 3 kuvab ilusti statsid jne... aga kui lähen neid faile otsime C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed\PokerStars kausta, ei ole seal nende failide kohta midagi, kuid enda mängitud käed on olemas.
          Last edited by Rokkar19; 11.12.13, 01:21.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1520
            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Algselt postitas Rokkar19 Vaata postitust
            Importisin 2-3 nädalat tagasi 900k sõbra käest saadud kätt Pokertracker 3-e. PT 3 kuvab ilusti statsid jne... aga kui lähen neid faile otsime C:\Program Files\PokerTracker 3\Processed\PokerStars kausta, ei ole seal nende failide kohta midagi, kuid enda mängitud käed on olemas.
            Kui sa importisid käed manuaalselt, siis PT3 ei liiguta käsi «Processed» kausta ning kõik käed on seal kaustas, kust sa nad algselt importisid.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #1521
              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Algselt postitas cpkr Vaata postitust
              selline mure et tõmbasin triali et proovida pt 4 ,aga häirib selline asi et keset lauda suurelt punaselt TRIAL: PLEASE REGISTER... kas seda kuidagi peita saab? häirib ja varjab laua ülemiste blinde jne
              Bump on sellele lahendust? Ise just lõpetan HEM1 kasutamist ja ei tea mida valida. HEM2 HUD oli hea, a seal muud vead, PTR4-s ei saa ma HUD-i katsetada, kuna kuradi punane kiri ees ja ei näe kes kui palju bettinud on selle all, oskab keegi lahendust või peab ära ostma ainult, nac nõme lahendus sellisel juhul PTR poolt, kui mõned kliendid loobuvad selle jama pärast PTR ostmast.

              Aidake kes teab.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1522
                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Bump on sellele lahendust? Ise just lõpetan HEM1 kasutamist ja ei tea mida valida. HEM2 HUD oli hea, a seal muud vead, PTR4-s ei saa ma HUD-i katsetada, kuna kuradi punane kiri ees ja ei näe kes kui palju bettinud on selle all, oskab keegi lahendust või peab ära ostma ainult, nac nõme lahendus sellisel juhul PTR poolt, kui mõned kliendid loobuvad selle jama pärast PTR ostmast.

                Aidake kes teab.
                Triali märki eemaldada ei saa. HUD ei erine HEM-ist - kõik, mis oli võimalik HEM HUD-is on võimalik ka PT4-s.

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #1523
                  Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                  kas keegi kunagi elus on PT4 ka windows 8 peal t66le saanud

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1524
                    Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                    Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                    kas keegi kunagi elus on PT4 ka windows 8 peal t66le saanud
                    Mul on Windows 8 ja töötab väga edukalt. Milles probleem?

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #1525
                      Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                      postgresi ei lase installida. mingit errorit ka nagu otseselt ei anna, lihtsalt ytleb, et cannot install postgresql

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1526
                        Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                        Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                        postgresi ei lase installida. mingit errorit ka nagu otseselt ei anna, lihtsalt ytleb, et cannot install postgresql
                        Äkki see teema aitab: https://www.pokertracker.com/forums/...p?f=17&t=46427

                        I've seen this a few times with Windows 8 - what you need to do is create a new folder in the root of the C drive and call it PostgreSQL and then point the installer at that directory and it should work. My understanding is that this has to do with the way permissions are handled in Windows 8.

                        Comment

                        • eyestabber
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 505

                          #1527
                          Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                          proovisin vist seda juba, aga proovin uuesti. Kuidagi peab ju saama

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #1528
                            Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                            Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                            proovisin vist seda juba, aga proovin uuesti. Kuidagi peab ju saama
                            saaks vast aidata küll, aga natuke rohkem informatsiooni vaja

                            täpselt mis hetkel error tuleb ja screenshot errorist, palun

                            Comment

                            • jaagup17
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1090

                              #1529
                              Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                              ta sai tööle

                              Comment

                              • basiilik
                                Julm Donk
                                • Nov 2010
                                • 38

                                #1530
                                Re: *** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

                                Siuke loll küsimus, kas pokertracker 8 game rahalaua profitit kah näitab, ise olen HU sng tagund kaua aega, mõtlesin et oleks aeg üle minna rahasse.

                                Comment

                                Working...