*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #166
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

    selline error
    sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

    The server doesn't accept connections: the connection library reports
    could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


    loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #167
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas ranka
      Arvan, et liiga aeglaseks jääb.

      Ma olen ise mõelnud, et teeks andmebaasi ainult meie foorumi kasutajatele enim levinud võrkude kohta. Midagi table rating.com taolist aga kus siis näeks peale kasumi ka statistikat.
      ma olen ise ka mäelnud selle asja peale.. ilgelt änksa oleks uude võrku limiiti kolides näha seal mängivate vendade statte.. kui selle keegi tööle saab, siis see on rage..

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #168
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas kollane
        üritan siis laptopist käsi kätte saada , aga ei näe enam ühtegi kätt ei connecti ära siia postgresse vms

        selline error
        sama jama oli vana koduarvutiga kui laptop katki läks. aga siis ma ei osanud muud teha kui uuesti peale panna see postgres

        The server doesn't accept connections: the connection library reports
        could not connect to server: Connection refused (0x0000274D/10061) Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting TCP/IP connections on port 5432?


        loodan, et on mingi lahenus. tahaks enda käsi ikka kätte saada siit. ise ei jaga eriti midaig sellest värgist.
        hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #169
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas vennike
          hemi foorum lahti ja otsi sealt.. ilge nikerdamine ja arvuti restartimine, aga saab hakkama mingi poole tunniga.. vista updated panevad HEMil juhtmed kokku.. aga kui kõik asjad step-by-step läbi teha, mis seal antud on, siis rohkem seda jama ei tohiks tekkida.. vähemalt mul pole tekkinud..
          Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #170
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas ranka
            Tal on PT3, mitte HEM aga jah, see peaks olema postgres probleem, mis kehtib ka HEM'i.
            nägin jah et vales teemas.. aga kuna mul loopis HEM täpipealt sama errorit, siis arvasin, et ta postitas kogemata valesse teemasse..
            anyway, see protsess peaks suht sama välja nägema nagunii hemi ja pt3 puhul.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas Kris
              kas mingit tutorial videot leidub selle progre kasutamise kohta? Seal päris palju optsionseid kohe, ei oska nii laksust kasutadagi seda.
              Arvan, et mitte.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #172
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Go to http://www.postgresql.org/ftp/binary/ and choose the applicable version number
                Then Choose Win32 on the next page then click on the postgreql-8.x.0-1.zip and the download will begin. Extract the files and begin the installation and when you get to the page where it asks for the username and password youll see a "Initialise Database Cluster" tickbox, please untick this and complete the installation. Basically when you untick this box then you tell it to use the old database however you must use the same version of PostgreSQL otherwise the Database folder wiill be on a different folder and it will need alternative instructions.


                saan aru pm mis tegema pean, aga ma ei leia enda versiooni sealt. 8.3.4 on mul arvutis, kas enda installi mis alles on võib ka kasutada või seal mingi special värk? või võin kasutada 8.3.X versiooni ka ?
                ei jaga seda värki õieti


                Edit: sain targemaks, kohe teen katse ja loodan enda käsi mitte kaotada.

                Edit: polegi nii saamatu, sain korda. paanitsesin üle veits, kuna kardsin et käed lähevad kaduma. ekamile minnes pole ka vist sellist tunnet.

                Comment

                • Mandre
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 196

                  #173
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  ei saa triobeti käsi sisse importida :(
                  Oskab keegi aidata?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Mandre
                    ei saa triobeti käsi sisse importida :(
                    Oskab keegi aidata?
                    PT3 Importimis lahter, seal teha MicroGaming aktiivseks ja paremal olevast menüüst võtta Microgaming Configuration, kus panna paika su GameHistory.dat fail, mis reeglina asub: C:\MicroGaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat

                    Comment

                    • Mandre
                      Jube Noob
                      • Mar 2009
                      • 196

                      #175
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Asi ongi selles et seal ei ole seda microgamingut :(
                      PS. Tegu on trial variandiga

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Uuenda oma PT3 ära versiooniks 3.00 beta 26.

                        Kui sul on PT3 olemas, siis uuenduse saad siit: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b26.2.exe

                        Kui sul ei ole PT3, siis täis versiooni saad siit: http://www.pokertracker.com/products...26.2.pgsql.exe

                        Comment

                        • Mandre
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 196

                          #177
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Suured Tänud :P

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #178
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Pole probleemi.

                            Edu laudades!

                            Comment

                            • goldec

                              #179
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Beta 27 tuli välja.

                              Added:
                              • TableTracker: Scoring functionality
                              • TableTracker: Advanced Filtering
                              • Hud: New stat options: Position, Transparent background (stats only, not groups), percent makeup
                              • Hud: In the config dialog, you can replace the current profile data with the default profile
                              • Hud: Ability to set selected Hud profile as default for the current table type


                              Kogu changelist siit.

                              HUDile suur update.

                              Comment

                              • goldec

                                #180
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Vajutad "Begin auto import" ja lähed mängima.
                                Nii lihtne ongi :)

                                Comment

                                Working...