*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #1306
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Mul PT3 microgaming võrgus ja mure selline, et ei suuda kuidagi meelde jätta mängjate asetust lauas.... igas uues lauas on statid segamini, oskab keegi aidata?

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #1307
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Oskab keegi soovitada mõnda head videot pt3 kohta, kuidas seda lauas paremini ära kasutada?

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #1308
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

        PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

        Oskab keegi aidata?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1309
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
          PT4, panen get hands while playing ja viskab sellise asja ette:

          PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

          Oskab keegi aidata?
          Mis pokkerituba?

          Minule tundub, et Sa ei ole oma käsi automaatselt ära liigutanud või ei saagi neid liigutada pikalt ning siis PT3 peab käima kõik käed uuesti üle. Tundub MicroGamingu probleem, kus salvestatakse käed ühte faili ja kui sa ise ei sea kustutamise pirianguid siis see fail kasvab mega suureks.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #1310
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Starsis, ma vist sain teada juba vea..kohe proovin kas toimib ka.

            Comment

            • atu1337
              Julm Donk
              • Feb 2009
              • 68

              #1311
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
              Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1312
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas atu1337 Vaata postitust
                Selline jama, et impordib käsi, aga HUD ei tööta. Ütleb et 'Pokerstars does not appear to be installed.' Otsisin abi googlest ja foorumist, aga ikka sama jama.
                Tegin pildi ka igaksjuhuks, äkki keegi oskab aidata.
                Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

                E: sorry PT3 ,mitte starsi :)

                Comment

                • atu1337
                  Julm Donk
                  • Feb 2009
                  • 68

                  #1313
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Su PokerStarsi versioon on iidamast-aadamast. Uuenda see ära, viimane versioon on v3.13.9 beta

                  E: sorry PT3 ,mitte starsi :)
                  suur tänu Ranka :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1314
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    yw, said probleemi lahendatud?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1315
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1316
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
                        Uuendada PT3 PT4-aks läbi patchi ei saa. Pead tõmbama PT4 installeri, mis on siis tegelikult eraldi tarkvara ja peaks jooksma ka eraldi andmebaasi peal. Mingi upgrade fee on.

                        Kuna minul isiklikult ei ole hetkel mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin tarkvara uuendama siis ma seda ei ole oma laiskusest teinud (tegelikult peaksin seda tegema) siis seetõttu PT4 puhul jään hetkel vastused võlgu.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #1317
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          ei jaga biiti - kuidas saab PT3 uuendada PT4ks? kas see midagi maksab ka? PT4 saidil olevad updgrade jms lingid ei vii nagu kuskile eriti...
                          Mul saadeti alguses PT4ja registreerimise kood.Ei mäleta täpselt mida selleks tegin.Mingi aeg sai tasuta kasutada.Tasuta aja lõppedes maksin u 50$.

                          Comment

                          • atu1337
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 68

                            #1318
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            yw, said probleemi lahendatud?
                            kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1319
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Algselt postitas atu1337 Vaata postitust
                              kurat ikka ei saanud jagu sellest jamast, nimelt on mul PT3 kräkitud versioon..
                              PT3 tuleb ära uuendada - sellest pead sa kõige ennem jagu saama. Kui ei siis pead ostma PT3 (nüüd siis juba PT3), info esimeses postis. Cracki loobumisest ei saa üle ega ümber, kui tahad pokkerit natukenegi tõsiselt võtta ja progesid kasutada.

                              Comment

                              • phenomenon
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 196

                                #1320
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Tõmbasin PT4 endale aga probleem selline et see programm ei tunne minu arvutis osasid pokkerisaitte ära.Ütleb näiteks "No Microgaming skins found on this computer" . Tundub et probleem on ainult Eestis legaalsete pokkeritubadega, sest Everesti ja Carboni tunneb ära , aga Triot, Olympsi ja Starsi väidab mitte olevat minu arvutis. Milles probleem?

                                Comment

                                Working...