Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
Mul PT3 microgaming võrgus ja mure selline, et ei suuda kuidagi meelde jätta mängjate asetust lauas.... igas uues lauas on statid segamini, oskab keegi aidata?
Mul PT3 microgaming võrgus ja mure selline, et ei suuda kuidagi meelde jätta mängjate asetust lauas.... igas uues lauas on statid segamini, oskab keegi aidata?
Comment