Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***
keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.
[img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]
keegi HUD layouti tahab siis mul selline.
Pop up on siis ranka HEMi Hudist copytud.
[img width=130 height=165]http://img514.imageshack.us/img514/9894/30121394en3.th.jpg[/img]
Comment