*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #766
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mingi jama aliastega. Nüüd kui tahan põhikasutaja küljest aliast "remove"da, siis tuleb miski catch update hoiatus ja PT3 hangub. Oota kaua tahad...Ideid?

    Comment

    • OnOlemas
      Räme Fish
      • May 2010
      • 9

      #767
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Mul selline probleem, et turniirimänge näitab võitusi niiviisi, et Bi-d arvestab, võidud aga mitte.

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #768
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Sessionsi all amount won global näitab sama mis amount won...graafikule ei saa ka kuidagi global amounti. Samas general all arvutab kenasti kõik. help

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #769
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

          Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #770
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

            Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #771
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
              Homme/ülehomme ootab ees lauaarvutist lapakale ülekolimine ning vaja ka PT3 lapakal tööle panna. Kas on kuskil mingit "puust ja punaseks" linki või õpetust, kuidas andmebaasi üle viia teise masinasse ning kuidas seal samast punktist tööle panna.

              Lisaks veel, et praegu WinXP ja lapakal Win7.
              vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #772
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

                Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?
                varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #773
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  varem arvutas kõik dollariks, aga viimasel beetal on tegelikult isegi currency valik menüüs olemas. Ma korra vaatasin, ei saanud küll aru, mida ja kuidas see täpselt teeb. Aga uuri:)
                  mulle sobib, kui kõik dollariteks arvutab

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #774
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Kui ma mängin starsis dollari ja euro laudu segamini, siis kuidas mu tracker sellele reageerib?

                    Kas ta arvutab eurod dollariteks ümber, või ei tee ta dollaril ja eurol vahet ja kuvab neid mõlemaid dollarina?
                    Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
                    Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.

                    Comment

                    • StripPoker
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 609

                      #775
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      vanas arvutis file menüüst "backup", liigutad tekkinud faili uude arvutisse, uues arvutis file menüüst "restore" ja valid selle backup faili. See peaks töö ära tegema.
                      Mul natuke vanem versioon - seal leidsin housekeepingu alt nupu "Export" aga mingit importi ei ole. Sinu jutu põhjal järeldan, et uues versioonis on File menüüsse toodud "Restore" Ostan täna PT3 ära ja impordin uude.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #776
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                        Selle jaoks lisa General aknasse player summary juurde stats: Amount won(Global) ja amount won (native). See arvutab eurod automaatselt dollariteks.
                        Sessionsi all ei taha miskipärast sama asi mul toimida ja arvutab ikka 1:1.
                        Mul toimib ka sessionsi all. Huvitav, mis ajahetke kurssi seal arvestatakse?

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #777
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          ja graafiku peal näitab ka 1:1-le

                          Kuid vähemalt generali all näitab ilusti mõlemas valuutas

                          Comment

                          • rainer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 383

                            #778
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            krt.. mul mingi selline jama tekkis, et näitab kõikide statte suurelt üle terve laua, nagu kõikide mängijate popup aken oleks avatud.. ja kinni ei saa panna. popupi akent saab aint liigutada... ma ei saa aru milles asi?

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #779
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Selline värk, et eile tracker töötas ilusti ja täna enam ei hakak importiamgi, hudist ja muust rääkimata. Milles võib probleem olla?

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #780
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kuidas ma saan vaadata setti hittimise %?

                                Comment

                                Working...