*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #586
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas reigo
    2010/01/07 00:38:33: Full Tilt: Unable to import hand (#17389897876). Reason: Unable to execute query: COPY holdem_hand_player_detail FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: index "hhpd:idx2-id_player" contains corrupted page at block 1442 HINT: Please REINDEX it. CONTEXT: COPY holdem_hand_player_detail, line 3: "92532 84694 3 0 0 60.95 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 3 0 0 0 f f f f f f f f f f f f f 0.00 0...." )

    Et siis siuke error tahab tulla. Äkki oskab keegi öelda mida tegema peab, et ta ei tuleks.
    Postgres on vaja teha veidi hooldustöid

    REINDEX DATABASE

    oleks hea käsk mida käima lasta

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #587
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      Rumal küsimus, aga kuna pole kunagi huvi tundnud siis ei tea. Kust saab vaadata käsi mis on marked for review PT3s?

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #588
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Sessions all näed kõiki käsi laudade kaupa. Osadel on ees notepadi märk.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #589
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Küsimus custom popup stattide kohta (sulle, variatsioon - keegi teine niikuinii ei tea) - mul nüüd näiteks squeeze olemas popupis EP (ep squeeze irw) MP LP ja BLINDS , aga kuidas saaks squeeze % järgi ka sulgudesse juhtumite arvu (a la 3%(1/33))?

          Tänan ette, variatsioon!

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #590
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas pastilaa
            Küsimus custom popup stattide kohta (sulle, variatsioon - keegi teine niikuinii ei tea) - mul nüüd näiteks squeeze olemas popupis EP (ep squeeze irw) MP LP ja BLINDS , aga kuidas saaks squeeze % järgi ka sulgudesse juhtumite arvu (a la 3%(1/33))?

            Tänan ette, variatsioon!
            stati propertietes ->
            show times/opp - True

            yw! :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #591
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas variatsioon
              stati propertietes ->
              show times/opp - True

              yw! :)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #592
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas zyxxx
                Küsimus tekkis, et kuidas seda laua avarage vpipi kuvama saab panna?
                Algselt postitas Sulgpallur
                Võtad selle Hud akna ette, siis ma tegin uue gruppi (Lisasin VPIP and PFR) ja siis Group optionite alt Show: omast valid Table Avarage
                Help pliis.

                Panin selle table average peale ja siis kadusid individual statid ära, ok. See vist normal.

                Peale seda, kui tagasi muutsin ei saa enam lauas HUDi avada, ehk näitab ainult valitud statte, aga db klikates akent suureks ei tee, et kõiki statte näha.

                Oskab keegi aidata.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #593
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Tere, kas keegi oskaks nõu anda:
                  Ei saa tööle teda! Käsi justkui salvestaks, aga ei impordi ühtki!
                  Samuti ei suuda ma teda enda kasutajanime leidma panna, ega ka ühtki teist mängijat.
                  Lahter, kuhu pean kirjutama oma kasutajanime, on hall, mitte valge, ja "search" ei toimi.
                  Vt. screenshotid.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • StripPoker
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 609

                    #594
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Käte salvestamise folder sättimata?

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #595
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Handhistoryd peavad ingliskeelsed olema.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #596
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Probleem boss media turniiridega. PT3 näitab, et on turniirid küll mängitud ja ka käsi näen, aga ei näita mis koha olen saanud ja ROi ega graph mitte midagi.

                        EDIT: <minu viga, jutt käib SNG-dest

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #597
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas timz0333
                          Probleem boss media turniiridega. PT3 näitab, et on turniirid küll mängitud ja ka käsi näen, aga ei näita mis koha olen saanud ja ROi ega graph mitte midagi.
                          manuaalselt pead sisestama võidud..
                          tournaments -> enter result

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #598
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas ment52
                            Handhistoryd peavad ingliskeelsed olema.
                            Tänud, see aitaski.
                            võib vist selle küsimuse teema kustutada.

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #599
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kui PT3 seadistasin kunagi siis oli mingi koht kaua handhistoryt hoiab. Tahaks selle muuta maksimaalseks, aga ei mäleta, kus kohast seda muuta saab.

                              Comment

                              • reigo
                                Julm Donk
                                • Jul 2009
                                • 97

                                #600
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas kuco
                                Postgres on vaja teha veidi hooldustöid

                                REINDEX DATABASE

                                oleks hea käsk mida käima lasta
                                Kuskil ei leia ma seda käsku ja postgresiga ümber käia ei oska.
                                Otside arvutist postgresi leian mingid juhised ja ühe koha mille tööle pannes küsib ta passwordi for user postgres. Ise ei mäleta küll midagi mingist passwordist ega kasutajast. Keegi äkki oskab selle koha pealt aidata, et mis see psw olema peaks või kust ma selle kätte võiks saada?
                                Enda pidevalt kasutuses olevatest ei tööta ükski. Ja kas see on üldsegi õige koht, mille alt ma otsin?

                                Comment

                                Working...