Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***
Postgres on vaja teha veidi hooldustöid
REINDEX DATABASE
oleks hea käsk mida käima lasta
Algselt postitas reigo
REINDEX DATABASE
oleks hea käsk mida käima lasta



Comment