*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #301
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Algselt postitas daljoh
    Kas see on mulle mõeldud?
    Kui jah siis ilmselt ei ole asi selles.

    1) Mul pole Vistat vaid XP
    2) Käed tulevad PT'sse sisse ja ma näen neid seal aga HUD'i ei kuvata laual.

    Antud tekstis oli minu arusaamist mööda hoopis teine deela.
    Mis PT3 versioon? On su versiooniks: 3.00 build 5.2 ?

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #302
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

      Vaatasin just ja on Version 3.00 build 3
      Imelik, et enne pole sellist jama olnud.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #303
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

        Algselt postitas daljoh
        Vaatasin just ja on Version 3.00 build 3
        Imelik, et enne pole sellist jama olnud.
        Siis uuenda oma PT3 ära.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #304
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

          Olemas, tänud!

          Comment

          • andero14
            Julm Donk
            • Aug 2009
            • 54

            #305
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Probleem turniiridega. Ühesõnaga turniiri statid on valed, pole PT3 järgi kunagi rahasse saanud kui tulemusi vaatan. Muidu state näitab küll lauas kui mängin aga pärast tulemust vaatan siis midagi valesti. Kasutan viimast PT3 versiooni ja trial. Oskab keegi äkki midagi soovitada?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas andero14
              Probleem turniiridega. Ühesõnaga turniiri statid on valed, pole PT3 järgi kunagi rahasse saanud kui tulemusi vaatan. Muidu state näitab küll lauas kui mängin aga pärast tulemust vaatan siis midagi valesti. Kasutan viimast PT3 versiooni ja trial. Oskab keegi äkki midagi soovitada?
              Turniiri tulemused tuleb käsitsi sisse importida.

              Comment

              • andero14
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 54

                #307
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Väike vihje kuidas seda teha?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #308
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas andero14
                  Väike vihje kuidas seda teha?
                  Eeldan, et Stars. Selleks mine PT3 turniiri lahtrile ning sealt leiad turniiri ID. Kui ID olemas siis:

                  PokerStars->Requests->Tournament History.... ja avanevas aknas linnuke Tournament ID ette ja kirjuta isnna turniiri ID ning vajuta OK nuppu. 10 minutit jooksul tuleb su postkasti kiri antud turniiri kokkuvõttega. Kokkuvõtte kopeeri ja salvesta notepadi (näiteks nimi - "kagoogleaitabalati.txt" ning PT3-ega manuaalselt impordi see fail sisse.

                  Kui suurem hunnik turniire kadunud, siis võid ka panna my last 200 tournaments aga see võtab rohkem aega.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #309
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

                    1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
                    2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #310
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                      Algselt postitas pastilaa
                      Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

                      1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
                      2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      ma kasutan sama, aga sellisel kujul nagu ta sul on pm. ainult ma olen reavahed võimalikult kokku panna, praegusel kujul ta suur lätakas keset erkaani. mulle isegi meeldib.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #311
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                        Algselt postitas pastilaa
                        Paar küsimust PT3 uue standardse HUDi popupi kohta:

                        1. Kas keegi kasutab seda muutmatul kujul ja on väga rahul? Ootaks teraseid kommentaare.
                        2. Kuidas seda muuta/täiendada selliselt, et lisatavad dataread tuleksid ka positsiooniveergude alamjaotustega?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        reavahed tegin väiksemaks.
                        tausta 100% mustaks.
                        ja lisasin veits state kh overview tabi.

                        2) New line
                        Text: näiteks Squeese PF
                        Stat: Squeese PF
                        Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: Blinds
                        Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: EP
                        Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: MP
                        Stat: Squeese PF / ja properties valid positsion: LP
                        New line

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #312
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Ole sa tänatud!

                          Comment

                          • TORSOTIGER
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 10

                            #313
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            küss järgmine: kuidas ma hudi boksi asukoha saan lockida, kui mul windos neid programmi ikoone kella kõrval ei näita millegipärast (peaks sealt muidu ta peale right clickima)
                            :D

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #314
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                              NII keegi viitsiks seletada kuidas saaksin oma database'i HEM'st PT3e ???

                              HEM'st vist dadabase management ja export hands??

                              ja kaua võiks aega võtta umbes 200K käte export hemist ning import PT3 `?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #315
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                                Algselt postitas farik666
                                NII keegi viitsiks seletada kuidas saaksin oma database'i HEM'st PT3e ???

                                HEM'st vist dadabase management ja export hands??

                                ja kaua võiks aega võtta umbes 200K käte export hemist ning import PT3 `?
                                Export võtab aega mõned minutid, import olenevalt arvuti kiirusest 1-2 tundi + 1-2 tundi andmebaasi hooldust.

                                Comment

                                Working...