poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ActionJackson
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 231

    #76
    Re: poker botid?

    Noh, ma jälle tulistan oma 2c.

    *) Boti kirjutamine pole nii triviaalne kui võib tunduda.
    *) Botindus toob "turule" raha Jaan Tatikate näol, kes paekivist sealiha tahavad teha.
    *) Mänguteooria seisukohast botil sisuliselt eelis puudub. Eelis ilmneb puhtas arvutusvõimsuses ja võimes kõiki pisiasju märgata ja arvestada pluss muidugi tiltcontrol. Heal inimesest pokkerimängijal on see skillset paljuski nagunii "rauas" olemas. Ühesõnaga mingist tasemest botil eelis puudub. Nagunii korjavad hetkel 10% mängijatest 90% rahast.
    *) Kogu seda uurijate tööd annab ka teistpidiselt rakendada ja botte välja noppida.

    Comment

    • PB
      Räme Fish
      • Apr 2009
      • 2

      #77
      Re: poker botid?

      Algselt postitas alaska
      teemaalgataja sai banni.
      Teemaalgataja on koguaeg teemaga(foorumiga) kursis oma töö tõttu, aga kuna siia postidades olen rohkem "kurjategija" staatuses ei ole vaevunud kirjutama.

      Siin on see Phil Laaki teema (täiesti tavaline pokeri uudis) , millest Fortune rääkis :


      2007 toimuski esimene PBWC (Poker Bot World Champion), mida botijad peavad sama tähtsaks kui meie WSOPi (World Series of Poker)

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #78
        Re: poker botid?

        botid võivad online pokkeri lõpliku allakäiguni viia

        Comment

        • PB
          Räme Fish
          • Apr 2009
          • 2

          #79
          Re: poker botid?

          Algselt postitas marguzz22
          botid võivad online pokkeri lõpliku allakäiguni viia
          Ei vii nad midagi, kuna siiamaani mängitakse ilma PT3e või HMita.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #80
            Re: poker botid?

            Algselt postitas PB
            Ei vii nad midagi, kuna siiamaani mängitakse ilma PT3e või HMita.
            Mis asja? see pole loogiline lause ju - ei vii nad midagi kuna siiamaani mängitakse ilma PT3 ta.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #81
              Re: poker botid?

              Algselt postitas marguzz22
              botid võivad online pokkeri lõpliku allakäiguni viia
              jap.. viivad nad siis, kui inimesed saavad aru, et raha pokkerituppa kandes nad mängivad programmide vastu ja võiduvõimalused on suht olematud.. siis enam tavaline donk ei kanna pappi sisse, et "for fun" mängida...

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #82
                Re: poker botid?

                no ma arvan et breakevenit ka ei viitsi isegi high stakerid lasta botidega, las need botid siis varastavad 1teiselt raha

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #83
                  Re: poker botid?

                  Huvitav, et kas öösel magada ka saab, kui pead elama kartuses, et hommikul on account blokitud. No thanks....jätaks sellised asjad tankistidele ;D

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #84
                    Re: poker botid?

                    Algselt postitas PB
                    Teemaalgataja on koguaeg teemaga(foorumiga) kursis oma töö tõttu, aga kuna siia postidades olen rohkem "kurjategija" staatuses ei ole vaevunud kirjutama.

                    Siin on see Phil Laaki teema (täiesti tavaline pokeri uudis) , millest Fortune rääkis :


                    2007 toimuski esimene PBWC (Poker Bot World Champion), mida botijad peavad sama tähtsaks kui meie WSOPi (World Series of Poker)
                    Noojah, nagu eeldada võiski, mängis Laak Limit holdemit. Korraliku NLH botini on veel küll aega. Ja ma olen päris kindel, et iga viimane kui suurem pokkerituba on ettevalmistunud/teeb ettevalmistusi "bottide rünnaku" tarvis. Kogu see teema on üks paras umbluu, seni kuni tavakasutaja arvuti võimsus < inimese aju ja sinna on veel paar aastakymmet aega.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #85
                      Re: poker botid?

                      Algselt postitas PB
                      Ei vii nad midagi, kuna siiamaani mängitakse ilma PT3e või HMita.
                      see on hoopis erinev asi u f retard

                      botiga sa võid nädalaks egiptusesse puhkama minna ja bot kodus teenib raha, PT3 ja HEM lihtsalt kuvavad sinu kogutud andmed sulle lauda, ei tee ühtegi käiku sinu eest, ei ütle sulle midagi ette mis tegema peab

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #86
                        Re: poker botid?

                        Algselt postitas PB
                        Teemaalgataja on koguaeg teemaga(foorumiga) kursis oma töö tõttu, aga kuna siia postidades olen rohkem "kurjategija" staatuses ei ole vaevunud kirjutama.

                        Siin on see Phil Laaki teema (täiesti tavaline pokeri uudis) , millest Fortune rääkis :


                        2007 toimuski esimene PBWC (Poker Bot World Champion), mida botijad peavad sama tähtsaks kui meie WSOPi (World Series of Poker)

                        oot kes võitis siis?

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #87
                          Re: poker botid?

                          [ ] sport

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #88
                            Re: poker botid?

                            Algselt postitas lenC
                            [ ] sport
                            Kui botid omavahel võistlevad, siis võib spordiks nimetada küll teatud mööndustega.

                            Pokerbottide võitlusi on isegi vist mitmel pool

                            I thought I'd return to play an old poker adversary who's always ready for a game here. I am playing against BluffBot 3.1 with a deep stack. We obviously started equal. BluffBot is a World Champion "poker bot" created by Teppo Salonen for the purpose of competing in the first three annual AAAI Computer Poker Competitions.


                            Malebotid juba ammu võistlevad, Rybka on kolm aastat kinni pannud

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #89
                              Re: poker botid?

                              http://www.bluffbot.com/online/play.php beat it (kilu lingist saadud botide world champ)

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #90
                                Re: poker botid?

                                Algselt postitas Madis Very
                                http://www.bluffbot.com/online/play.php beat it (kilu lingist saadud botide world champ)
                                mhh.. ma sain vist timing telli
                                edit: krdima raske on tehda tilti ajada -.-

                                edit2: päris hästi mängib aga 2-0 :) (100BB deep)

                                edit3: selle programmiga saaks lõdavalt beatida onlines NL100HUi..
                                teises arvutis on see programm ja webcam filmib live actionit.. ja siis soovitab inimesele mida teha..

                                :(

                                Comment

                                Working...