poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #121
    Re: poker botid?

    Algselt postitas andres77
    olen päris mitmeid pokkeri bote proovind kuid enamus ei lähe tööle.
    enamus on tavaliselt viirused/troojad jms.

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #122
      Re: poker botid?

      Korduvalt on korrektselt mainitud, et bot'id ei oska adjustida ning tänu sellele need ka kaotama hakkavad. On reaalne luua bot mis biidib casual mängijaid, kes mängivad kaarte ning sügavamast loogikast ei jaga ööd ega mütsi.
      Salvestab / analüüsib mängu jooksul käte ajalugusi, üritab välja arvutada mängijate stiile, käte rangesi, sarnasusi panustamise suurustel ning xxx erinevat faktorit veel.

      Bot'i eesmärk oleks imo tundide viisi grindida, seega ilmselgelt üritatakse vältida, et bot end bustoks mängiks ning siin kohal jääb lihtinimese loogika arvuti miljonitele arvutustele sekundis peale.

      Usun, et iga võitev mängija saab aru kui vastas mängib random bot ning suudab ennast vastavalt adjustida. Siiski, kui keegi mõtleb välja sellise üüber-bot'i ning mida hakatakse laialdaselt kasutama, siis tekib online mängude effekt, kus random hetkel pead sisestama salaküsimuse, vajutama mingeid ikoone etc. Võimalusi on mitmeid.

      Minu tagasihoidlik arvamus.

      Comment

      • pohhui
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 91

        #123
        Re: poker botid?

        Algselt postitas Toots_x
        Korduvalt on korrektselt mainitud, et bot'id ei oska adjustida ning tänu sellele need ka kaotama hakkavad. On reaalne luua bot mis biidib casual mängijaid, kes mängivad kaarte ning sügavamast loogikast ei jaga ööd ega mütsi.
        Salvestab / analüüsib mängu jooksul käte ajalugusi, üritab välja arvutada mängijate stiile, käte rangesi, sarnasusi panustamise suurustel ning xxx erinevat faktorit veel.

        Bot'i eesmärk oleks imo tundide viisi grindida, seega ilmselgelt üritatakse vältida, et bot end bustoks mängiks ning siin kohal jääb lihtinimese loogika arvuti miljonitele arvutustele sekundis peale.

        Usun, et iga võitev mängija saab aru kui vastas mängib random bot ning suudab ennast vastavalt adjustida. Siiski, kui keegi mõtleb välja sellise üüber-bot'i ning mida hakatakse laialdaselt kasutama, siis tekib online mängude effekt, kus random hetkel pead sisestama salaküsimuse, vajutama mingeid ikoone etc. Võimalusi on mitmeid.

        Minu tagasihoidlik arvamus.
        Starsis on olemas juba selline süsteem, kus pead chati aknasse kirjutama mingi sõna. Endal ainult kord ette tulnud seda küll siiamaani, aga ranka vist postitas isegi pildi sellest kuhugi teemasse.

        Comment

        • mihkel7
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 259

          #124
          Re: poker botid?

          Algselt postitas pohhui
          Starsis on olemas juba selline süsteem, kus pead chati aknasse kirjutama mingi sõna. Endal ainult kord ette tulnud seda küll siiamaani, aga ranka vist postitas isegi pildi sellest kuhugi teemasse.
          Oskab keegi linkida teemale. Pole ise näinud sellist asja, kuigi pole mingi starsi regular ka:D

          Comment

          • ActionJackson
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 231

            #125
            Re: poker botid?

            No worries. Ilmselt on see nende "botikaitse raketikilbi" esimene, automaatne etapp, mis lükatakse töösse siis kui sa esimest korda mingi suurema hunniku laudu lahti kisud ja maha istud. Minult üks kord on küsitud ja hiljem mitte, kuigi mängimises on pause sisse tulnud ja laudu on ka teinekord max lahti.

            Comment

            • Bikewarrior
              Bännitud
              • Apr 2009
              • 283

              #126
              Re: poker botid?

              Eile varahommikul küsiti mult ka mingit sõna chati aknasse. Eks see vist ole jah starsi vastusamm poker botidele.

              Comment

              • sada
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 52

                #127
                Re: poker botid?

                Bot tuleb ja võidab, see on kahjuks ainult ajaküsimus Aga selleni on veel aega, kas tõesti usute, et oma "imekäiguga saate veel kau a võita :e

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #128
                  Re: poker botid?

                  Adjustimise koha pealt saab seda öelda, et ju siis ei tegele veel päris tõsised inimesed sellega. On olemas sellised asjad nagu heuristilised algoritmid (applied neural networks), mille põhjal saaks luua ka adapteeruvaid bote.

                  Samuti ju on võimalik chati aknast teksti lugeda suvalise skriptiga ning see lihtsalt boti poolt sinna kopeerida, või jääb mul midagi kahe silma vahele ?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #129
                    Re: poker botid?

                    Heuristiline algoritm on lihtsalt algoritm, mis ei pruugi anda optimaalset lahendust. Tegu pole ju mingi imeasjaga, vaid nimetusega, mis antakse algoritmile, kui see mingisuguse "käib kah" tulemuse annab.

                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: poker botid?

                      Algselt postitas sada
                      Bot tuleb ja võidab, see on kahjuks ainult ajaküsimus Aga selleni on veel aega, kas tõesti usute, et oma "imekäiguga saate veel kau a võita :e
                      Ma arvan, et seda ei juhtu mitte kunagi.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #131
                        Re: poker botid?

                        Oeh, sai ka kõik postid läbi loetud selle teema kohta.
                        Silmad valutavad, ilmselgelt mitte lugemisest vaid online pokkerist.

                        Ise olin enne teema lugemist pokerbotide vastu ja jään selle koha pealt endale kindlaks.
                        Endal pole ever plaanis mingit sellist SITTA arvutisse tõmmata, ei soovitaks kellelgi teisel ka. edu.

                        Comment

                        • sada
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 52

                          #132
                          Re: poker botid?

                          Algselt postitas ranka
                          Ma arvan, et seda ei juhtu mitte kunagi.
                          keda huvitab tavaline pudelikorjaja? VAEVALT, ET TEMAST KEEGI ROHKEM PUDELEID KORJAB , sest ta on proff ??? Kes tahab aga pudelikorjamisega rikkaks saada, see korjab kindlalt parmudest kiiremini ;D Moraal ;D ;D ;D ;D järjest vähem teenib, sest robotid tulevad peale ja lolle jääb järjest vähemaks ja raskem on võita:( PS. Ranka keegi meist ei taha olla kaotavas rollis, kuid ilmselt jääb tulevikus võidu% väiksemaks, sest kõik ei saa ju võita, eriti kui head mängijad kirjutavad enda eest hea proge mängima ???
                          Ok arvutzame teist pidi, kui kaua jägub "lollpäid" kes panevad iga kuu 1000 USD "hakkama, et toita 10head regulaari kes igaüks tahab kuus teenida min 10000usd , :o :o tuleb välja, et toidetakse neid elu lõpuni :o Samas ei tasu kunagi unustada ka seda "miks Kasparov ei ole enam Tegija" Mõtteid Maalt ja Mujalt'" ;D Hoidke ikka asjaga kursis ennast, sest isegi loll mängia saab aru kui kasulikud on pokkeribotid 8)
                          Ja uskuge või mitte, mitte keegi ülalpool ei ole huvitatud sellest, et mingi X mees tuleb kuskilt ja rikastub Eesti riigis makse maksmata ja tõõkohti tekitamata ;D

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #133
                            Re: poker botid?

                            Ei oska kohe mitte midagi öelda selle jutu peale.

                            Comment

                            • sada
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 52

                              #134
                              Re: poker botid?

                              Algselt postitas -andres-
                              Ei oska kohe mitte midagi öelda selle jutu peale.
                              ei peagi, sitt jutt pikk jutt

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #135
                                Re: poker botid?

                                Algselt postitas sada
                                ei peagi, **** jutt pikk jutt
                                Ja täpselt nii ongi :/.

                                Comment

                                Working...