poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerBot
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 13

    #31
    Re: poker botid?

    Algselt postitas Pahvak
    Kuidas see PT3 sinu eest mõtleb? Mina pean teda kasutades küll enda peaga pokkerit mängima (erinevalt botist, kus ma enda pead pokkerimängus ei kasuta) :P

    Hollandi ja kanepi näide on lihtsalt halb demagoogia. :)
    OK parandan ennast ta annab sulle info vastase kohta, mida sina ei suuda oma peas elusees genereerida. PT3 annab sulle statistika, mille järgi sina teed oma käigu. Otseselt teed sa oma peaga otsuse, aga kaudselt siiski PT3 vahendusel.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #32
      Re: poker botid?

      Sa oled kindlasti kursis, mis summadest need botimeistrid ilma on jäänud, kui vahele on jäänud? Ise olen kuulnud 40K+.

      Comment

      • PokerBot
        Räme Fish
        • Apr 2009
        • 13

        #33
        Re: poker botid?

        Algselt postitas alaska
        Sa oled kindlasti kursis, mis summadest need botimeistrid ilma on jäänud, kui vahele on jäänud? Ise olen kuulnud 40K+.
        Sinna kanti jah enmasti botid ei hoia suuri summasi kontol. Ja teiseks botija ja pokeri security meeskonna vahel on kirjutamatta reegel: kui sa maksad raket rohkem, kui välja võtad raha on kõik OK. Aga oletame et maksad raket 4000$ ja cashoudid 7000$ja teatakse, et sa kasutad boti, siis 99% lepid banniga. Mängime selle olukorra niipidi läbi et maksad 4000$ raket ja teed cashoudi 3000$. Ok boterite kuri vastane PokerStars Jeff sai kuidagi teada, aga see on suht kirjutamata seadus ja ta lepib sellega. Või siis oletame et oled botija ja võidad sunday milli , enne sind ei blockitud 2a ja siis järsku pannakse kinni koos suure rahaga. Muidugi seal kus ma neid loen õpetatakse ka 100% ennast varjama jne, aga sellele siin ei peatuks. Vahele jäämine ongi enamasti personaalne viga. Näiteks üks geenius pani enda boti graafiku üles koos nimega ja juba oli hilja :)

        Parandus: See lootus et kunagi botimine legaalseks muutuks ongi sellepärast õhus, et pokeritoad otseselt ei vihka seda, vaid üldsus surub peale.

        Comment

        • Tupsik
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 497

          #34
          Re: poker botid?

          Pokkerituba ei peagi vihkama, tal hea, suuremahuline mängija juures.

          Jama on neile siis, kui kliendid ka pihta saavad nendele, see peletab inimesi sealt ära. Seega ei ole üldse usutav, et botid kunagi lubataks.

          Tava mängijad läheks paljud minema, kui kuuleks, et botid tegutsevad. Eriti for fun mängijad, tulevadki osaliselt teiste inimestega suhtlema ja mängima.

          Comment

          • PokerBot
            Räme Fish
            • Apr 2009
            • 13

            #35
            Re: poker botid?

            Algselt postitas Tupsik
            Pokkerituba ei peagi vihkama, tal hea, suuremahuline mängija juures.

            Jama on neile siis, kui kliendid ka pihta saavad nendele, see peletab inimesi sealt ära. Seega ei ole üldse usutav, et botid kunagi lubataks.

            Tava mängijad läheks paljud minema, kui kuuleks, et botid tegutsevad. Eriti for fun mängijad, tulevadki osaliselt teiste inimestega suhtlema ja mängima.
            EI kao nad kuhugi, slot masinad ka veel pole rääkima hakanud. Ja nemad just teavadki paremini kui tavaline regular botide olemas olust. Terve botimis kommuun selliseid täis, kes tahavad tunniga 10000$ saada, ilma midagi tegematta, ei tahaks uksuda, et need on võitvad regularid. Pigem kurdavad oma tiltimis probleeme näiteks, aga olgem ausad bot ei võta gamblemist ära. Mul on gamblerist tuttavaid, ühele sai isegi 1000BB tehtud stake, et ta hakkaks bankrolli austama, 2-3 kuud ja lootusetult broke. Algul isegi tundus, et on lootust.

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #36
              Re: poker botid?

              Üldilset sina kui botifanatt ja tegija tundud olevat ainuke, kes botide poolt siin on.
              Ja eks sellised inimesed sinna bottide kommuunidesse kogunevad ja siis kalduvad arvama, et kõik teised arvavad ka nii.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: poker botid?

                Algselt postitas PokerBot
                EI kao nad kuhugi, slot masinad ka veel pole rääkima hakanud. Ja nemad just teavadki paremini kui tavaline regular botide olemas olust. Terve botimis kommuun selliseid täis, kes tahavad tunniga 10000$ saada, ilma midagi tegematta, ei tahaks uksuda, et need on võitvad regularid. Pigem kurdavad oma tiltimis probleeme näiteks, aga olgem ausad bot ei võta gamblemist ära. Mul on gamblerist tuttavaid, ühele sai isegi 1000BB tehtud stake, et ta hakkaks bankrolli austama, 2-3 kuud ja lootusetult broke. Algul isegi tundus, et on lootust.
                Kas Sa ise kasutad ka aktiivsel boti ja oled sellega kenas plussis?

                Kui jah, siis mis toas mängid?

                Comment

                • PokerBot
                  Räme Fish
                  • Apr 2009
                  • 13

                  #38
                  Re: poker botid?

                  Algselt postitas Vapsik
                  Kas Sa ise kasutad ka aktiivsel boti ja oled sellega kenas plussis?

                  Kui jah, siis mis toas mängid?
                  Vastus: EI , ma tegelesin 1,5 kuud et uurida mida bot endas sisaldab ja kas see on müüt või reaalne. Tutvusin lihtsalt ja sulasin asjasse, mitte rahalistel väärtustel. Pigem asendada see nüri grind(2a olen regulaarselt pokeril rahadest elatunud, mitte sugugi halvasti) , millegi muuga ja kasvõi ise mängida lõbu pärast juba 1 tablega, kui ma tõelist pokerit tahan. Aga olen testinud mitmeid bot.e ja selles mõttes olen kursis küll, aga mingit "war roomi" mul püsti küll pole. Botiga heal juhul 50k + handi, life times olen mitmeid kümneid kordi rohkem.

                  Parandus: 5a tagasi võis pokeris kohata 1 table regulare , isegi high stakesi lastakse rahulikult 3 lauda jms. Aeg liigub meeletu kiirusega ka pokeris, ärme seda unusta.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: poker botid?

                    VAHEMÄRKUS!

                    Kõik, kes seda sitta usuvad - on täiesti om asi aga paluks mind teavitada, kui loo autor peaks kedagi juhatama kasvõi läbi PM-i siis foorumist mõnele muule välissaidile v.a. 2p2 foorumid.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: poker botid?

                      Kasutaja "PokerBot" PokkeriProd.com foorumist igaveseks bännitud.

                      Põhjused:
                      [x] ta originaalpostituses ütles, et tal on siin foorumis rohkem, kui üks kasutaja. Tol hetkel seadus veel ei kehtinud, alates tänasest kehtib aga nii või naa oli see väär käitumine
                      [x] enda pokkeriboti reklaamimine (originaalpostituses oli email)
                      [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kasutajad kaotada oma rolli mittelubatud programmi kasutamise eest. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
                      [x] meie site on pokkeriprod.com ehk skillgame, mitte pokkerbotttid.com! Meie propageerime oskusmängu, mitte robotite mängu! Mis siis, et need botid ei funka, siis tekitavad nad algajatest eelarvamusi ning mängijad hakkavad nägema tonti seal, kus seda ei ole.

                      Igavese bänni all peame silma seda, et kui ta teeb uue kasutaja ja me tuvastame ära selle, siis saab ta jälle bänni, polegi tähtis kas ta on muutunud või mitte.

                      Ranka

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: poker botid?

                        Unustasin lisada ühe põhjuse veel - mitte ametlikud pokkeritubade kolmandate osapoolte programmid võivad olla ka hoopis keyloggerid, millega mängijatelt paroole välja petta. Kingitakse neile "pokkeribot", mis ei funka aga selle asemel kasutaja arvutisse installitakse keyloggeri programm, mis varastab ära Teie pokkeritubade, kui ka muude veebilehtede (s.h. ka näiteks interneti pank, meilid) paroolid ja nii varastatkase Teie konto(de)lt ära raha.
                        '

                        Comment

                        • aaa
                          Räme Fish
                          • Apr 2009
                          • 1

                          #42
                          Re: poker botid?

                          Algselt postitas ranka
                          Kasutaja "PokerBot" PokkeriProd.com foorumist igaveseks bännitud.

                          Põhjused:
                          [x] ta originaalpostituses ütles, et tal on siin foorumis rohkem, kui üks kasutaja. Tol hetkel seadus veel ei kehtinud, alates tänasest kehtib aga nii või naa oli see väär käitumine
                          [x] enda pokkeriboti reklaamimine (originaalpostituses oli email)
                          [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kaotada oma rolli. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
                          [x] meie site on pokkeriprod.com ehk skillgame, mitte pokkerbotttid.com! Meie propageerime oskusmängu, mitte robotite mängu! Mis siis, et need botid ei funka, siis tekitavad nad algajatest eelarvamusi ning mängijad hakkavad nägema tonti seal, kus seda ei ole.

                          Igavese bänni all peame silma seda, et kui ta teeb uue kasutaja ja me tuvastame ära selle, siis saab ta jälle bänni, polegi tähtis kas ta on muutunud või mitte.

                          Ranka

                          Kõik on arusaadav, oleks võinud väheke inimlikult. Kui kedagi vähekene isegi huvitas, siis lähitulevikus valmib ka eesti keelne leht / foorum , kus botimine on lubatud.

                          Seniks nägemiseni...Rohkem minu poolt poste ei tule.

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #43
                            Re: poker botid?

                            Algselt postitas ranka

                            [x] pokkeribotinduse propageerimine, mis on tõenäoliselt suuremahuline pettus. Meelitatakse mängija pokkeribotti ostma, mis tegelikkuses ei tööta. Peale selle võivad tekkida kasutajatel probleemid pokkeritubadega (Stars jälgib seda karmilt, ma olen isegi hoiatuse saanud "not allowed" programmi kasutamise eest) ja seetõttu võivad kasutajad kaotada oma rolli mittelubatud programmi kasutamise eest. Foorumi juhtkond ei saa riskida sellega, me peame tagama oma kasutajate maksimaalselt turvalisuse. Samuti see mõjub ka halvasti meie mainele!
                            kui küsida tohib, siis mis programmi kasutasid ?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: poker botid?

                              Algselt postitas Fortune
                              kui küsida tohib, siis mis programmi kasutasid ?
                              Ei mäletagi täpset nime aga see ei olnud bot, minuteada oli too pokeredge proge, mis kuvad infot lauda. Ma ei saanud seda töölegi aga kui kävitasin tolle programi sellel ajal, kui PokerStars.com oli lahti, siis sain lähima viie minuti jooksul emaili hoiatusega. Korra veel tööle panen, siis igavaseks bännitud starsist.

                              Seega olge igasuguste kolmandate programmide kasutamisega väga ettevaatlik.

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #45
                                Re: poker botid?

                                Tahaks väga loota, et see teema on täiega üks ebaõnnestunud nali :-\
                                Sarnaselt võiks hakata õigustama varastamist, röövimist, tapmist, vägistamist jne., tuues põhjendusi, et see ongi inimesele loomupärane käitumine vastavalt evolutsioonile jne.jne.jne.

                                Comment

                                Working...