*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #526
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hem siis turnadega hetkel kahjuks ei tööta peale t2nast starsi updatet. ehk parandus tulemas.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #527
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

      kui v2ga vaja, siis "Find Table" funktsiooniga leiab turna laua ylesse ja paneb HUDi ka t88le.
      seda siis nii kauaks kuni see bug fixitakse.

      Comment

      • semu
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 69

        #528
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #529
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas semu
          HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?
          Table manageri alt vaata, kas table finderi all laudu kuvab.

          Comment

          • Kihog
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 101

            #530
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

            Oskab keegi aidata?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #531
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Selle vastu vist ei ole midagi teha kahjuks, sest Ongames on ka olemas kaks ühe nimega lauda tihtit ja HEM orienteerub ainult laua nime järgi.

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #532
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Kihog
                Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

                Oskab keegi aidata?

                kusjuures mul sama mure, ise mängin neljal laual... ja jube häiriv on

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #533
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Mul ei tööta HEM Pacificu omaha cash laudades? Kas kõikidel selline probleem? ??? ???

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #534
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #535
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas Cash87
                      Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?
                      Set on reaalselt flopatud setid.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #536
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
                        Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
                        Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #537
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas ropka11
                          Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
                          Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
                          Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.
                          Ongames jamab HEM tõsiselt nende HUDi layoutitega. Näiteks mul on HEMis korraga Starsi ja Toweri layout, siis turniiri omadele tahab ta alati kuvada Starsi layouti, mille statid ei paikne korrektselt, samas cashi oma samal ajal mängides on statid kõik õiges kohas.

                          Ma arvan, et table managerist on see isegi kuskilt tehtav, kui üle salvestada ehk jätab meelde.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #538
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

                            Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #539
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

                              Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.
                              Kahjuks ei

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #540
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Vapsik
                                Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

                                Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.
                                tead, mis tee:
                                ava notepadiga RVG Software/Holdem Manager/Config/HoldemManager.config
                                muuda <setting name="GraphAllInEv">True,DarkGreen,1,Dash</setting>
                                selleks: <setting name="GraphAllInEv">True,White,1,Dash</setting>

                                mul töötab :) Panen linnukese ette ja mitte midagi ei muutu 8)


                                Aga mainiks, et seda config faili pole mõtet üle näppida, mul läks ükskord HM lolliks, pidin reinstallima ja uuesti koodi sisestama jne.

                                Comment

                                Working...