*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Junken
    Lendur Sass
    • Sep 2011
    • 1039

    #4066
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    mure HEMiga.. olen proovind restartee ja asju aga ei toimi.. nimelt initialiseb ära siis tuleb korraks nagu hem aken lahti ja murdosa sekundiga paneb ennast uuesti kinni ära... milles probleem võiks olla?
    any1?

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #4067
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

      Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
      kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
      ty
      nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
      küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
      tyty!!

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4068
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

        Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
        nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
        küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
        tyty!!


        krõbedalt võetakse jah

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #4069
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

          any1?
          Kiirem asi oleks proovida uninstall (võimalusel ka DB). Siis restart, install uuesti (lase HEMil DB creatida). Kas siis läheb tööle?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #4070
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

            piisas verisooni updatest

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #4071
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              Tänan, sain küsimise peale täiendavat krediiti. Esmamulje HM2-st on nigel.
              Mängida ja raporteid vaadata pole jõudnud aga juba andmete importimisel on jama kuhjaga:
              1) tegin valiku, kus HM2 saab oma andmed HM1 baasist. Käte importimise kiiruseks kujunes 12 kätt sekundis. Ei tahtnud pool nädalat oodata, katkestasin ära ja eksportisin käed tekstifailidesse.
              2) Impordin praegu tekstifaile - tundub, et kokku võtab aega 2-3 tundi aga HM2 muud funktsionaalsust pole võimalik kasutada - impordi aken laiab ees.
              Kuidas hakkama said.Praegu mul impordib ja lugesin alles nüüd, et võib nii kaua minna.Mul 3 milli kätt kindlasti ja9,5 kätt sekundis näitab kui õieti avutasin siis tuleb miski 83 tundi.Mis veel huvitav database manager kastis näitab-please be patient, import in progress.All HEMis näitab importing 23 of 23 hands 9,5 Hans/sec ja seisab algusest peale.Kas seal need käed jooksma ei peaks.proovisin alguses ainult pokerstarsi käed importida panin kalendris kuupäeva kuna starsis mängima hakkasin aga tuli ainult tänase päeva sessioon üle.oleks igasuguse info eest tänulik

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #4072
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                Soovitan otse andmebaasist tõmmata välja käed (tabel handhistory). Selleks peab natu postgresi tönkama või mõnd programmeerimiskeelt oskama. Käed pane 10K kaupa failidesse (see tarkus kirjuta skripti sisse) ja loe impordi HEM2-te korraga ühe miljoni kaupa. Veel 1 väike soovitus - enne kui hakkad kuivalt käsi importima mängi HEM2-ga mõned käed. Saab HEM2 natuke soojaks.

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #4073
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                  milles võib asi olla, kui tahan filtreerida ala viimast sessi panen ntx last 4388 hands siis mõtleb ca 10 minutit enne kui ära laeb graphi . aga kui panen kuude kaupa kus on käsi mitukümmend tuhat siis avab mõnekümne sekundiga....
                  bump
                  Last edited by SANGPOMM; 16.01.15, 03:05.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #4074
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                    Kui ma viin HEM2-s oma db kuskile cloudi, kas siis jääb see tohutu lag ära, mis multitablemisel ja paljude käte suurde db-sse lisamisel tekib? Sellisel juhul, kas sellist asja on võimalik tasuta teha või see maksab midagi?
                    Või on see cloud ainult selleks mõeldud, et nö. sünkida oma asju mitme erineva andmekandja vahel?
                    Edit: Ise leidsin ka :D midagi HM cloud beta vms on, aga seal ainult 100K kätt betas võimalik kasutada, seega tervet andmebaasi ei saa sinna laadida veel vast.
                    Last edited by Vandalar; 23.01.15, 17:45.

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #4075
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                      Minul aitas kõvasti disc defragment lagi vastu.Muidugi ei olnud mingi 2aastat teinud ka.

                      Comment

                      • cpkr
                        Jube Noob
                        • Nov 2012
                        • 195

                        #4076
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                        HM 2 ei kuva microgamingus statse, käed on olemas. Keegi oskab aidata ?

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #4077
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                          Selline mure. Alustan SNG'd, kõik toimib: HUD ilusti paigas, kuvab kõiki käsi, ntx kellegil 150 kätt, teisel 160 jne. Siis aga mingi aja tagant lähevad lauas kõik käed nulli, näitab et hands 1, nagu mängiks temaga esimest korda. Vahel jälle nii et terve sng ajal asi toimib, aga siis kui finalisse jõuan viskab samamoodi nulli. Nagu wtf ? Milles probleem.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #4078
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                            Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                            Selline mure. Alustan SNG'd, kõik toimib: HUD ilusti paigas, kuvab kõiki käsi, ntx kellegil 150 kätt, teisel 160 jne. Siis aga mingi aja tagant lähevad lauas kõik käed nulli, näitab et hands 1, nagu mängiks temaga esimest korda. Vahel jälle nii et terve sng ajal asi toimib, aga siis kui finalisse jõuan viskab samamoodi nulli. Nagu wtf ? Milles probleem.
                            Sain. Additional Hud FIltersis peavad kõik 2-10 olema :)

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #4079
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                              Algselt postitas cpkr Vaata postitust
                              HM 2 ei kuva microgamingus statse, käed on olemas. Keegi oskab aidata ?
                              Kas anonüümne või tava laud? anonüümses saab hudi ainult siis kui üks laud lahti, kuna kõikidel laudadel sama nimetus ja hemm ei erista neid. Tavalaua puhul ei oska nii kohe aidata, googelda siis peaks mõnele teemale hemmi foorumis viskama vms.

                              Comment

                              • P2nts
                                Räme Fish
                                • Jul 2010
                                • 24

                                #4080
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

                                Tervist selline mure,HM ei loe kõiki käsi ära ja ei uuenda statse,proovisin maha lasta ja uuesti.Käsitsi lisada käed uuesti aga ikka ei midagi.Äkki keegi oskab aidata?

                                Comment

                                Working...