*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #4021
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.
    Last edited by Vandalar; 26.04.14, 19:39.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #4022
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.
      OK Vanda.Kui nüüd Müüriga biitima saad siis kaovad võib-olla vandenõuteooriad ka ära.Abiks võib-olla ka lapse soetamine
      Aga muidu gl gl.
      Sain käima HEM-i muidu turniiridel

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4023
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Isegi et mulle ka see uuendus absoluutselt ei meeldi (paljud rääkinud et isegi uutel arvutitel HEM2 lagib) , peab siiski nõustuma et naturaalne asjade kulg ja asjad arenevad edasi ja paremaks (tho hemi mehikesed võiks ennem hem2 lagivabaks teha)

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #4024
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          HEM1'l graafik ja reports näitavad erinevat profitit, keegi teab miks?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #4025
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            reports näitab võite summaarselt, arvestamata erinevaid valuutasid. Võitsid näiteks 100 usd ja 100 eur, siis reports näitab võiduks 200 usd, aga graafikul on eur ära konverditud. Kui tahad reportsis täpselt näha, siis pead lisama winnings $ ja winnings eur statid.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #4026
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Selge, tänud!

              Comment

              • cpkr
                Jube Noob
                • Nov 2012
                • 195

                #4027
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                peale HM1 update trios cäshi trackib aga turnasid enam mitte...keegi teab lahendust ? 1.14.01 versioon ja tabel manager 1.12.10c

                Comment

                • saugakarel
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 288

                  #4028
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  Heia

                  Oskab keegi aidata kuidas HEM1s saaks ZOOM laudade HUDi lagist lahti. Õige HUD ilmub mingi 5 kätt hiljem

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #4029
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Kõik HEM osad ja pokerstars adminnina tööle.

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #4030
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Pole kuu aega nina pistnud starsi, kas ongi nii, et HEM1 enam ei funka seal?

                      Selline näeb ta mul nüüd välja :




                      väga imelik, osa asju on näha aga stattide hudi pole...

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #4031
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        Kas keegi on pannud HEMi Linuxis tööle? Ei saa hakkama :)
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #4032
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          Algselt postitas saugakarel Vaata postitust
                          Heia

                          Oskab keegi aidata kuidas HEM1s saaks ZOOM laudade HUDi lagist lahti. Õige HUD ilmub mingi 5 kätt hiljem
                          Kui pole veel lahendust leidnud, siis need 2 faili tuleb hem1 kausta kopida. https://www.dropbox.com/s/4ecg8t82yau920m/Blitz.dll

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #4033
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                            Kui pole veel lahendust leidnud, siis need 2 faili tuleb hem1 kausta kopida. https://www.dropbox.com/s/4ecg8t82yau920m/Blitz.dll
                            https://www.dropbox.com/s/1u92igf9g9...mmunicator.hm2
                            Oi, ma tänan. Sain ka endal tööle!

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #4034
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Hehe, aga nüüd selline värk, et table starteriga käima läinud laudades hudi ei kuva :) On selle vastu ka mingit rohtu?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #4035
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused &amp; Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                Krt, siinkohal ei oska küll aidata. Kas hemi table manageris on need lauad olemas kui mängid?

                                Comment

                                Working...