Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *
See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.
See on kartelli kokkulepe ju sisuliselt, et starsi soft tehakse meelega selliseks, et hem1 seal enam ei töötaks. Suht inetu IMO. Kui uus soft tehakse, siis võiks ikka viisakaks jääda ja backwards compatible teha- tänapäeva tehnilise võimekuse juures ei tohiks see väga raske olla ju, aga siis poleks kedagi koorida.
Comment