*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #3931
    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

    Kuulge mis peamised HEM2 eelised muidu HEM1 ees on, kes üle läinud? Kunagi sai trialit proovitud ja tundus palju keerulisem, oma mängu analüüsida just jne, samas võibolla harjumise asi see.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3932
      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

      Kuidas ma saan nii, et HEM1 näitaks BB laua nurgas, nagu sellel pildil näha?
      Kui ma ei eksi siis seda näitab table ninja.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #3933
        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

        Algselt postitas Romka Vaata postitust
        Kuulge mis peamised HEM2 eelised muidu HEM1 ees on, kes üle läinud? Kunagi sai trialit proovitud ja tundus palju keerulisem, oma mängu analüüsida just jne, samas võibolla harjumise asi see.
        Rohkem filtreid, natuke rohkem hudi statse + nad updatevad seda ikka regulaarselt, mitte nagu hm1-te. Rohkem ei oska välja tuua.

        E: Miinuseid on ka omajagu obv. Ma arvan, et kui otsest vajadust millegi järgi hm2-s pole, siis pole mõtet närve rikkuma hakata. Ise kolisin eile hm2-lt hm1-le tagasi :(
        Last edited by virukunn; 26.12.13, 11:54.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #3934
          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

          Algselt postitas reggie Vaata postitust
          Kui ma ei eksi siis seda näitab table ninja.
          Kindlasti mitte. HEM-i ei kasuta ja ei oska aidata, PT-l on täiesti stat olemas.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #3935
            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Kindlasti mitte. HEM-i ei kasuta ja ei oska aidata, PT-l on täiesti stat olemas.
            Ei ole ise proovinud, aga kas see ei või olla?

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #3936
              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

              Sealt samast sain ma endalle igatahes bb'd kuvama.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #3937
                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Rohkem filtreid, natuke rohkem hudi statse + nad updatevad seda ikka regulaarselt, mitte nagu hm1-te. Rohkem ei oska välja tuua.

                E: Miinuseid on ka omajagu obv. Ma arvan, et kui otsest vajadust millegi järgi hm2-s pole, siis pole mõtet närve rikkuma hakata. Ise kolisin eile hm2-lt hm1-le tagasi :(
                HMsync aka Cloud database on ka mõnus lisa. Saad laptopi ja desktopi databaasi ühtse tervikuna hoida.

                Comment

                • Cheating
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 447

                  #3938
                  Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                  HEM 1 + Pokerstars Zoom. Kõik on nagu ilusti ära seadistatud statsid tulevad ilusti lauda aga Statse näitab valede inimest kohal ja iga käe järel muutub. Preferred Seats on kõik korralikult ära seadistatud. Tava laudades ei ole probleemi, kõik on nii nagu peab.

                  EDIT: Leidsin vea. Preferred Seat alt oli Auto-Center peal
                  Last edited by Cheating; 31.12.13, 14:40.

                  Comment

                  • jahimees
                    Julm Donk
                    • Feb 2013
                    • 52

                    #3939
                    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                    Ostsin eile HM2,litsentsi võtit sisse pannes viskas ette : Errors connecting to the server

                    The request failed with HTTP status 417:Expectation failed

                    Ehk on kellegil sama probleem olnud ?

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #3940
                      Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                      Algselt postitas jahimees Vaata postitust
                      Ostsin eile HM2,litsentsi võtit sisse pannes viskas ette : Errors connecting to the server

                      The request failed with HTTP status 417:Expectation failed

                      Ehk on kellegil sama probleem olnud ?

                      Kui on, siis google.com aitab sind kindlasti kiiremini kui see foorum.

                      Comment

                      • jahimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2013
                        • 52

                        #3941
                        Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                        Just leidsin lahenduse,pidi proxy settingud ära muutma.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #3942
                          Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                          HEM1-s sessionite all näitab sessiooni algus ja lõppaega mingi imelik aeg on seal, vist ET. Proovisin settings-miscellaneous alt muuta "Set the time you want to start at....", kuid sellel ei paista mõju olevat nendele kellaaja sätetele. Starsis kasutan EET aega.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #3943
                            Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                            Settings-adjust site import times- stars 7 on?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #3944
                              Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Settings-adjust site import times- stars 7 on?
                              This, ja see vanadele kätele ei mõju, need jäävad ikka vale ajaga.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #3945
                                Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) *

                                Ty

                                Comment

                                Working...