*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #3631
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(

    Comment

    • Jinxers
      Julm Donk
      • Jan 2011
      • 32

      #3632
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      run it twice laudades ei näita HEM1 HUDi, isegi table finder ei aita:(
      Hem1 ei näita ega hakkagi näitama tõenäoliselt. Tõmbasin hem2 triali ja see ka ei näita. Kellegil töötab hud hem2-ga run-it-twice laudades?

      Comment

      • InstantFold
        Räme Fish
        • Aug 2012
        • 19

        #3633
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        HEM (ning ka PTR) kuvab HUD-is vaid 3 esimest mängitud kätt ning seejärel lõpetab uute sisselaadimise. Milles võiks olla probleem?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #3634
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..

          Comment

          • Jinxers
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 32

            #3635
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            kusjuures HEMi foorumites ma ei näinud kuskil teemat et runittwice laudades oleks HUDiga probleeme..
            Ma ka otsisin lolliks end suht. Aga..
            hi, pokerstars is removing the "normal" nlhe tables with run it twice and i cant import the hands and it doesnt show a hud at these tables. will there be an update?


            Lootust nagu oleks isegi siis.

            Tõmbasin HM2 ja seal ka peab tablefinderiga ajusid n****a, et statte lauda saada RIT laudades. Ja jube keeruline ja aeglane ja nõme on HM2, väga kahju. Ma maksaks töötava HM1 eest 3 korda rohkem. Mida lihtsam ja vähem ressurss nõudev programm, seda parem.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #3636
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Ma läksin ise PT4'le üle .. HM1'le updatede ootamine on täiesti retarded + nad ei suuda normaalse timeframega HM2 isegi updateda ..

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #3637
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Ok järgmine probleem OO's. Turnasi mängides mingitel hetkedel HUD lambist selles lauas enam edasi ei jookse, ehk statsid ja käed jäävad seisma, hiirt statside kohale viies ei muutu ka midagi. Tablefinderist kasu ei ole, peale selle, et siis kaovad üldse statsid lauast ära ja tagasi ei tule.

                Mujal laudades jookseb HUD samal ajal normaalselt.

                /Kui HUD/HEM restarttida siis korraks tuleb tagasi aga jookseb suht kiirelt kokku jälle.
                Last edited by Romka; 30.11.12, 22:02.

                Comment

                • andrus69
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 232

                  #3638
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Kas Triobeti anonymus cashilaudade puhul ei näe HEM2s enda tulemusi ja statse? Ei suutnud leida neid käsi, kuigi lauas on endal nimi küll näha.

                  Comment

                  • Karlo
                    Räme Fish
                    • Sep 2012
                    • 17

                    #3639
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Osadel oli siin veel sama probleem et starsi cashis, et hud kogub mingi 3 kätt iga mängija kohta ja peale seda nagu mängimist edasi ei toimukski.On keegi mingi lahenduse leidnud sellele?? Ilgelt närvi ajab lihtsalt

                    Edit: Kui kellegil veel sama probleem siis siit lingilt sain mina abi http://forums.holdemmanager.com/bug-...s-showing.html
                    Last edited by Karlo; 03.12.12, 19:22.

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #3640
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Kui mul on HEM1 uuesti installitud ja okt. kuu uuendustega uuendatud kas siis HEM1 saab kohe Zoomi kätest aru?

                      Comment

                      • Majandaja
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 2133

                        #3641
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Installisin üleeile HEM1 uuesti ning nüüd on kala handhistoryga. HEM lihtsalt ei tuvasta osasid käsi ja need on HH folderis kahtlaste numbrijadadena. Kas keegi oskab öelda, milles probleem võib olla? Umbes 5% kätest läheb kaotsi.

                        Comment

                        • MartinGarcia
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 517

                          #3642
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Kui HUD lauas kuvab siis kõik need hudid sassis.Pean hakkama eraldi neid igalepoole tõstma mängijate juurde või on selleks mingi lihtsam moodus ?

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #3643
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                            Kui HUD lauas kuvab siis kõik need hudid sassis.Pean hakkama eraldi neid igalepoole tõstma mängijate juurde või on selleks mingi lihtsam moodus ?
                            softi optionsites saad valida seating preferences ja hem-hud optionsites paned sama seating preference

                            kui kohe algul ei ole õiges kohas lase paar kätt edasi siis peaks toimima.

                            Comment

                            • MartinGarcia
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 517

                              #3644
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Aga mille järgi aru saan milline koht on see sama mis HEMis.HEMis panen kohaks nr 1 siis mis koht see pokerstarsi seat on ?

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #3645
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Ja teine asi see, et lauas ei kuva HUDe, korraks sain ainult peale.Launch with auto import peal igatahes ja proovinud nii HEMi kui starsi sulgeda, nothing.

                                Comment

                                Working...