*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raido
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 3

    #3496
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Probleem käte importimisega ühest arvutist teise(Triobet). Fail salvestatud handhistory.txt kujul, kuid HEM1 ei taha omaks võtta millegipärast.. Milles jama võib olla ?

    Comment

    • Makuz
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 214

      #3497
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Tere ! Kuidas saaks HEM2s statte suuremaks ? Leidsin ainult selle, kust nime suuremaks teha, aga kui laud väikeseks teha siis statte on väga halb näha

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #3498
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Vast hem2-l on ka nagu hem1-l, et hud options-player preferences ja sealt igal statil on kirja stiili ja suuruse jaoks paremal nupuke.

        Comment

        • andrus69
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 232

          #3499
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          Täna tõmmatud HEM2. Teised toad toimivad, Pokerstarsis on laudades ainult märge Waiting for hands. Handhistory folder on õige, milles võiks veel probleem olla?

          EDIT: Handhistory Ingliskeelseks salvestada ja probleem laheneb.
          Last edited by andrus69; 12.07.12, 22:33.

          Comment

          • Stewie
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 198

            #3500
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            Cakes ei importinud hem käsi, uundasin ära ja nyyd on valikuliselt importinud ca 400 turniiri 2000st. Küsimus kuidas oleks võimalik teised turniirid sisse importida? Auto import ja Import from Folder ei leia uusi käsi.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #3501
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              Jama selline, et Hem HUD jookseb kogu aeg kokku.Mõnikord teed relaunchi ära ja kohe jookseb uuesti kinni.Pole ime kui sessi jooksul 10-20 korda kokku jookseb.Ühtegi sessi vist ei mööda ilma kinni jooksmata.
              Windows 7 annab sellise veateate-HM HUD AS STOPPED WORKING.A problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available.
              Sama jama oli vana arvuti windows XP-ga kuigi tundus, et siis oli harvem.
              Proovisin ka teise toaga-pokerstarsiga ikka sama jama.
              Oskab keegi midagi soovitada mis aitaks selle vastu.

              Comment

              • wanapagan
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 310

                #3502
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                Jama selline, et Hem HUD jookseb kogu aeg kokku.Mõnikord teed relaunchi ära ja kohe jookseb uuesti kinni.Pole ime kui sessi jooksul 10-20 korda kokku jookseb.Ühtegi sessi vist ei mööda ilma kinni jooksmata.
                Windows 7 annab sellise veateate-HM HUD AS STOPPED WORKING.A problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available.
                Sama jama oli vana arvuti windows XP-ga kuigi tundus, et siis oli harvem.
                Proovisin ka teise toaga-pokerstarsiga ikka sama jama.
                Oskab keegi midagi soovitada mis aitaks selle vastu.
                Hemi esimese versiooniga siis tegemist eeldan ? Endal sama probleem, varem sellist asja ei olnud. Ehk keegi targem oskab midagi välja pakkuda.
                Uninstall ei toiminud, andmebaasi kustutamine ei aidanud.

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #3503
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Hemi esimene versioon jah.
                  Kõige huvitavam ongi, et installisin uuele arvutile HEM-i vana andmebaasi muidugi lisasin ja ikka sama kepp.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #3504
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Huvitav, miks mul HEM ei tööta enam ? Pole ammu pokkerit näppinud ja lihtsalt ei impordi käsi, kuva statse ega midagi, pm nagu mitte midagi ei tee, tirisin kõige uuema update(1.12.10b), kuid see ei muutnud ka midagi, any 1?

                    Comment

                    • Divide03
                      Julm Donk
                      • Dec 2009
                      • 77

                      #3505
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      Kas kellelgi hm1 töötab ilusti starsis, zoomi laudades? Olen uuendand ja proovind erinevaid versioone aga hud ei jõua lihtsalt järgi.
                      kuvab alati healjuhul viimases lauas olevaid andmeid! Lõhub aind mu närve :D

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #3506
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        sama jama, mis vahepeal lahenes. kui HT esimene käsi minna all-in, siis hem ei registreeri seda ära.
                        palusin viimased 3/10 tunni käed starsist, saadab ainult 200 tükki ja seal neid turnasi ka ei leia.

                        hem 1.12.09 on
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #3507
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          sama jama, mis vahepeal lahenes. kui HT esimene käsi minna all-in, siis hem ei registreeri seda ära.
                          palusin viimased 3/10 tunni käed starsist, saadab ainult 200 tükki ja seal neid turnasi ka ei leia.

                          hem 1.12.09 on
                          See pole mitte esimese käega vaid point on viimases käes. Pokerstars ei salvesta seda maha alati.
                          Nimelt on sul kas Starsi settingutest pandud, et auto-close tournament on finish.
                          Teine variant, et sul on TableNinjas pandud auto-close ja aeg on väga väikene.

                          Mina olen saanud sellest jagu sellega, et Starsi settingud maha ja pannud TableNinjas autoclose ajaks 5 sekundit. Selle ajaga on ikka Stars jõudnud käe ajaloo maha salvestada ja kadu pole märganud

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #3508
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            ty kuco, ilmselt selles asi oligi
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #3509
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              Kellelgi olnud varem sellist probleemi ?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Pmts lööb errorisse kui eilse päeva repotse vaadata, käsi ja graafikut näeb. Ka töötavad eelnevate päevade reportsid jne. Proovisin siit lehelt erinevaid asju http://forums.holdemmanager.com/mana...on-zero-2.html, v.a täieliku DB uuendamist, mida teeks ainult äärmisel juhul kui miski muu ei aita.


                              e: Vana hea - uninstall kogu HEM kupatus ja installi uuesti lahendas probleemi.
                              Last edited by inward; 04.08.12, 10:14.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #3510
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Kas praegu on kõige uuem HM1 versioon 1.12.10a?

                                Comment

                                Working...