Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
Probleem käte importimisega ühest arvutist teise(Triobet). Fail salvestatud handhistory.txt kujul, kuid HEM1 ei taha omaks võtta millegipärast.. Milles jama võib olla ?
Probleem käte importimisega ühest arvutist teise(Triobet). Fail salvestatud handhistory.txt kujul, kuid HEM1 ei taha omaks võtta millegipärast.. Milles jama võib olla ?

Comment