Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI
kas kellegil on veel nii, et HT kui esimene käsi minna AI, siis ta ei salvesta tournament historyt ja ei kuva antud turniiri kuskil graafikutel? mitu korda juba juhtunud nii :/
kas kellegil on veel nii, et HT kui esimene käsi minna AI, siis ta ei salvesta tournament historyt ja ei kuva antud turniiri kuskil graafikutel? mitu korda juba juhtunud nii :/
harjumise asi, aga eks ma siis testin selle PT3 ära. Kas PT3 loeb ikka omaha käsi ka jne? et kõik ika sama mis hem ainult töökindlam ?
Comment