*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #3391
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    mul hem 1 pro version olemas tahan saada omaha lisa sellele. on see üldse kuidagiiiii võimalik? kasvõi läbi ussim**ni paluks infi....

    E: sest kohe üldse ei istu see hem2..

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3392
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

      Kellel zoomis hud pärast eileõhtust starsi updatet ei tööta, peaks installima selle uuenduse http://wpc.0997.edgecastcdn.net/0009...12a.exe%20.exe

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #3393
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
        mul hem 1 pro version olemas tahan saada omaha lisa sellele. on see üldse kuidagiiiii võimalik? kasvõi läbi ussim**ni paluks infi....

        E: sest kohe üldse ei istu see hem2..
        Ei saa probably, sest nt lowsatakes versiooni upgreidimine pro versioonile HEM1-s võimalik ei ole.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #3394
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

          olemas.
          Last edited by mikk2468; 16.04.12, 09:26.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #3395
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

            HEM1, aprilli update, NetFrameWork 4.0 klient uuendatud.
            Table Preferences on checkitud "Force ontop" ja "Active Table Only".

            Pull taoline, et klikin esimese akna aktiivseks - teisel aknal kaob HUD ära. Klikin teise akna aktiivseks - esimesel kaob HUD ära.

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #3396
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

              FML, peale update'imist versioon 1.12.10 peale ei lähe HEM enam tööle, jookseb kotti kui laeb alguses.

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #3397
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                FML, peale update'imist versioon 1.12.10 peale ei lähe HEM enam tööle, jookseb kotti kui laeb alguses.
                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                Mul oli sama asi, hemi foorumis soovitati panna eelmine 1.12.09 versioon. Siis teha uus tühi database ja panna 1.12.10. Käivitab ilusti ja siis impordid kõik käed uuesti sisse. Mina ei viitsinud igatahes, aga lubati vist kunagi tulevikus mingi selline update teha, mis selle ära parandab.
                O hai dere.

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #3398
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  FML, peale update'imist versioon 1.12.10 peale ei lähe HEM enam tööle, jookseb kotti kui laeb alguses.
                  Sikutasin ka endale selle aprilli uuenduse peale. Esimese korraga ei läinud. Teise korraga õnnestus. Lihtsal vahepeal pead hiidkaua ootama kuna ta muudab andmebaasi tabelite struktuuri ja kui sul juhtub miljonites käsi olema, siis soovitan ööseks tiksuma panna. Vaata ainult, et arvuti sleepi või shutdowni ei läheks. Tühja baasi looma ei pidanud. Ma arvan, et käte eksport/import tühja baasi võtab oluliselt kauem. Isiklikult on mingi 2M+ käsi ja aega võttis 2-3 tundi SSD kettaga.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #3399
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                    Sikutasin ka endale selle aprilli uuenduse peale. Esimese korraga ei läinud. Teise korraga õnnestus. Lihtsal vahepeal pead hiidkaua ootama kuna ta muudab andmebaasi tabelite struktuuri ja kui sul juhtub miljonites käsi olema, siis soovitan ööseks tiksuma panna. Vaata ainult, et arvuti sleepi või shutdowni ei läheks. Tühja baasi looma ei pidanud. Ma arvan, et käte eksport/import tühja baasi võtab oluliselt kauem. Isiklikult on mingi 2M+ käsi ja aega võttis 2-3 tundi SSD kettaga.
                    Aitäh! Käsi tegelt väga palju ka ei tohiks olla, mingi 750k umbkaudu.

                    //ootamisega sain mingi paarikümne minutiga hakkama.
                    Last edited by mikk2468; 16.04.12, 18:10.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #3400
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                      hem ei impordi käsi enam, table manager näitab laudu, aga ütleb et null kätt (v 1.12.02) kui uuendan, kas siis tuleb see hem2 mulle v? ei tahaks seda üldse, kui relaunch hud, ei juhtu ka midagi.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #3401
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                        Kus toas? Update viimase versiooni peale (1.12.10) ja kõik peaks OK olema.

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #3402
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          hem ei impordi käsi enam, table manager näitab laudu, aga ütleb et null kätt (v 1.12.02) kui uuendan, kas siis tuleb see hem2 mulle v? ei tahaks seda üldse, kui relaunch hud, ei juhtu ka midagi.
                          Ei tule hem2, sa mängisid microgamingus vist, siis uuenda lihtsalt 1.12.10

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #3403
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                            kas keegi, kes on on üle HEM2 peale läinud oma vana hem1 omaha versiooni koodi ei raatsiks anda/odavalt müüa ? võib pm-da) kui sellest üldse kasu on? sest nagu ma aru saan seda appi kuskilt tõmmata enam ei saa :s no üldse ei saa seda hem2-te korralikult tööle oma arvutis. nüüd hakkas lambist mingeid notesi improtima. all näitab ala 100 000/37-st done ja pool riba veel tühi ehk siis lõpuks onmingi 200k/37-st ma ei saa pihta mis krdi asja see veel peaks tähendama...

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #3404
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                              kust selle viimase update saaks, leian ainult :

                              OLDER VERSIONS OF HOLD'EM MANAGER
                              HM1 - Initial Installer - Version 1.12.09 2012-01-02
                              (First Time Install Only)
                              HM1 - Update Existing Install - Version 1.12.09 2012-01-02
                              (If You Already Have Hold'em or Omaha Manager Installed)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #3405
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                kust selle viimase update saaks, leian ainult :

                                OLDER VERSIONS OF HOLD'EM MANAGER
                                HM1 - Initial Installer - Version 1.12.09 2012-01-02
                                (First Time Install Only)
                                HM1 - Update Existing Install - Version 1.12.09 2012-01-02
                                (If You Already Have Hold'em or Omaha Manager Installed)
                                Siin peaks olema..


                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Last edited by kjmrc; 24.04.12, 21:06.

                                Comment

                                Working...