*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #3001
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas siga Vaata postitust
    Kas windowsil oli eile mingi update? Kui lahenuse leiad pane siia ka, ei ole hetkel aega 2+2 HEM teemat uurida.
    Eile oli holdemmanager.com maas, hommikul updatesin ära .03lt 05le, praegu läheb käima nii nagu peab

    Comment

    • andrus69
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 232

      #3002
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Tõmbasin uue HEMi. See aken kus infi mängija kohta läheb akende väiksemaks tegemisega samuti väiksemaks ja põhimõtteliselt loetamatuks. Tea kas saaks selle akna suuruse kuidagi suuremaks sättida, et ka väikeste akende puhul oleks loetav?

      Comment

      • HAZJ
        Räme Fish
        • Mar 2010
        • 5

        #3003
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Suurust saab sättida HUD Options- stats appearance ja font, aga mis ma PF 3bet ja PF fold 2 3bet range võiks panna?

        edit: post flop agg %, millised ranged, kui palju käsi peaks olema mängitud, et öelda midagi
        Last edited by HAZJ; 03.11.11, 20:22.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #3004
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Sain ka uue HEMi kätte. Minu meelest isegi lihtsam ja arusaadavam kui HEM1. Ja palju ägedaid vigureid on juurde tulnud:D
          Ja kindlasti ei saa ütlemata jätta et tunduvalt kiirem on!!!
          Last edited by widescreen; 04.11.11, 02:35.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #3005
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Kui ma filtreerin oma mängitud turnad "$EV Won" rea järgi, siis mida see nuber näitab, kui ta miinusega on ja kui plussiga on? Kas siis kui plussis on, siis võidan pikas perspektiivis?

            Comment

            • pkillar
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 30

              #3006
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              tere ,pole ammu pokkerit mänginud ja hemmi kasutanud aga selline mure ,ekui tööle panen siis loeb küll mu käsi aga lauas pole midagi .

              muidu site options näitab ,et starsis live trackida ei sa ,ma ei tea selles võib olla


              aitäh.

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #3007
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                tere ,pole ammu pokkerit mänginud ja hemmi kasutanud aga selline mure ,ekui tööle panen siis loeb küll mu käsi aga lauas pole midagi .

                muidu site options näitab ,et starsis live trackida ei sa ,ma ei tea selles võib olla


                aitäh.
                uuenda hem ära!

                Comment

                • pkillar
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 30

                  #3008
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  mille alt see käib:D?0

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #3009
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    This is a support and discussion forum for the industry leading poker tracking software Holdem Manager

                    Comment

                    • pkillar
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 30

                      #3010
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      uus mure:kui hud tööle panen siis hakkab ainult 2 lauas tööle ,panen kinni ja teen uuesti lahti näiteks 4 lauda ja ikka 2 lauas on tabelid peal

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #3011
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Tulen veel kord sama küsimusega, et mis teema on, et HEM Towergaming toas mul turkades statse ei uuenda. Sellesmõttes, et kui mind kantakse teise lauda või kui teine mängija tuleb minu lauda, siis jäävad vanad statid samale kohale.

                        EDIT//Okei, leiddsin sellise opti nagu "relaunch hud" ja see vist aitas :D

                        EDIT2// Saadanas, ei aita ka ikka. reopen ja tablefinderiga jamamine ka ei aita nagu eelmine kord selle kohta küsides ka ütlesin. Krt hetkel turka käimas ja mul insta paanika kui hudi pole.

                        EDIT3// Torkisin tablefinderis ja sain ikkagi korda asja, paras segadus seal on, aga nüüd korras.

                        EDIT4 a.k.a OffT.// Kus wsop ME live streami saab? Peaks vist täna toimuma ju.
                        Last edited by WowAwiAA; 06.11.11, 20:45.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #3012
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kas cbet% multiway potides ei saa HUDi kuvada?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • KristjanRawk
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 1133

                            #3013
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            sellist statti ma hemist ei leidnud küll

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #3014
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Sama siin. Mõtlesin, et ehk saab ise neid state kuidagi teha (a la RB statid jms), aga pole praegu aega uurida ja pusida ise meisterdamise kallal.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • SR1337
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 348

                                #3015
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Nii... tahan endale legaalset HEM'i, kumb võtta 1 v 2? Ühega väga rahul muidu, kuuldavasti pole 2 veel täiesti valmis, niiet play it safe ja võtan 1'e?

                                Kust osta seda oleks kõige soodsam/parem? (või kelle/mille kaudu)

                                EDIT: Ma hetkel hemi kodulehelt ei leia üldse võimalust hem1 saada, mis värk on?
                                Last edited by SR1337; 08.11.11, 22:17.

                                Comment

                                Working...