Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kolisin täna ümber ja hakkasin husng-si laskma Towergamingus. Nagu ikka olin hädas tracking progrega, lõpuks hemi sain kudagi tööle seal. Igatahes cashis kõik ok, aga husng-des, teinud paar 3.3 turbot ja näitab, et 11 dollarised.
Kolisin täna ümber ja hakkasin husng-si laskma Towergamingus. Nagu ikka olin hädas tracking progrega, lõpuks hemi sain kudagi tööle seal. Igatahes cashis kõik ok, aga husng-des, teinud paar 3.3 turbot ja näitab, et 11 dollarised.
Comment