*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Swicheroo
    Julm Donk
    • Jan 2009
    • 50

    #271
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas TIGRANO
    Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.
    Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #272
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas Swicheroo
      Stattid liiguvad küll aga kui liigutan ühes lauas siis liigub statt, mis on sama koha peal teises lauas, isegi kui on hoian controli või space peal.
      Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #273
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Ma soovitan sul "preffered seati" kasutada - pane peale nii HEM-is kui Trios.

        Comment

        • Swicheroo
          Julm Donk
          • Jan 2009
          • 50

          #274
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas TIGRANO
          Aga liiguvadki ju, ühes lauas paned kõik paika nii nagu olema peab ja saved positsioonid ära, siis kõik ülejäänud lauad on sarnase asetusega.
          Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #275
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Swicheroo
            Ainult ühes lauas jäävad stati õigesse kohta. Teistes laudades on vale nime juures valded statid.
            Kas sa istud iga kord sama koha peal?

            Comment

            • Swicheroo
              Julm Donk
              • Jan 2009
              • 50

              #276
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas lenC
              Kas sa istud iga kord sama koha peal?
              jah

              Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #277
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Swicheroo
                jah

                Edit: Vaatasin, et mul on ka kahes lauas statid õiges kohas aga teistes on valedes kohtades.
                Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #278
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Hakkasin mängima Ongame HeyPoker toas. Olukord selline, et HEM loeb käsi ja tõmbab statistika õigest kohast, aga lauda statte ei kuva. Milles asi võib olla? Mängisin enne Toweris ja HEM-is seadistusi ei muutnud. Tegin küll HeyPokeris uue kasutaja.

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #279
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kas HEM näitab trio rake'i õigesti?

                    Comment

                    • Swicheroo
                      Julm Donk
                      • Jan 2009
                      • 50

                      #280
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas lenC
                      Siis pane HEM-is ka peale, et sa istud alati samas kohas, HUD options-Seating Preferences
                      Ei aita. 2 lauda näitab õigesti võibolla see joppamise peale ka. Mulle tundus, et korra oli 3. laud ka õigesti aga siis muutus valeks tagasi aga võibolla vaatasin valesti. Kui lauda mitte istuda, siis tekivad statid õigesse kohta. Kasutan siis seda variati, et olen igas lauas eri koha peal kuid tahaks ikkagi, et oleks ühe koha peal, sest nii on kergemini asi jälgitavam.

                      Comment

                      • G3rt
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 35

                        #281
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Mul probleem selline et HEM jube uimane menüüdes ja asjades jube kaua mõtleb vahepeal task manageris not responding siis jälle running. Kui statsid lauas peal ja lauad lahti kõik norm aga kui HEM menüüs midagi tegema hakkan jubedalt aeglane. Olen muidu siiani PT3 kasutand aga taolise probleeme pole olnud. Ei usu et asi arvutis on.

                        Comment

                        • Toomasl
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 258

                          #282
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
                          Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #283
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Toomasl
                            Tere, selline probleem, et HEM pmst ei lähe tööle. Ilmselt on küll databasei viga. Nimelt ütleb: This application has encountered an error: 0xD000011E, please contact the publisher of this application for more info.
                            Ise ei jaga databasedest ja asjadest midagi, äkki keegi tark oskab aidata.
                            Arvan, et sellele probleemile saab vastuse ainult googlist.

                            Comment

                            • tahanvaadata
                              Julm Donk
                              • Nov 2008
                              • 57

                              #284
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Lasin just uusima versiooni peale (1.08 beta 11) ja avan hemi ning umbes 5 sek peale seda viskab ette errori:An error occurred while retrieving the imported file list: failed to establish a connection to `127.0.0.1´. :(

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #285
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

                                Peale vaadates paistab andmebaasi poole pöördumsie veaga.

                                Comment

                                Working...