*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nõu probleemo.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #257
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
      * Tourney support for all sites
      * Entraction Support
      * Hand Range Analyzer in Replayer
      * SNG Luck Factor

      kas see on väljas? ma ei leia seda :)
      kuidas ma saan HEMis FR ja 6-max käsi eristada? ehk kuidas ma saan analüüsida ainult 6-maxis mängitud käsi ja kas HUD-i on võimalik ka nii seadistada, et ta näitab ainult vastaste kohta neid käsi, mida oleme 6 maxis koos mänginud. Hetkel mul kõik koos.

      tänud ette!

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #258
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit

        6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

        Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
        2 mängijat - min 2 max 2
        3-6 mängijat - min 3 max 6
        7-10 mängijat - min 7 max 10

        edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\

        Comment

        • leits

          #259
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

          hud's on see ka ju, et ütleme ma olen buttonil et palju blindid foldivad? mul on teistele pandud standard steal aga tahaks fold to blind steal vms ... eile ei märganud :S

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #260
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas lenC
            1.08 on juba ammu minu teada väljas, selle saab siit

            6-maxi saad eristada näiteks nii, et teed lahti filtri ja kohe esilehel saad valida "# players" ja selle paned between 3 and 6.

            Hud options - Additional HUD filters, sealt saab mugavalt määrata, et ta 6-maxis näitaks 6-maxi käsi. Mul on nii:
            2 mängijat - min 2 max 2
            3-6 mängijat - min 3 max 6
            7-10 mängijat - min 7 max 10

            edit: tegu küll betaga, my bad, aga see on mul endal praegu ja peaks olema ilusti stabiilne, beta 9 on ka väljas(leiab HM-i koduka foorumist), aga see ei tulndu stabiilne :-\
            tnx lenc! asjalik vastus nagu ikka. turnasid saab nüüd siis analüüsida. Hud funkab ja kõik on fine ? :)

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #261
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Täpselt ei saa aru, kõige täpsem stat on minu teada "fold SB/BB to steal" steal võrdub siis open-raise CO-lt/BTN-lt/SB-lt.

              Ja beta 9 saab vist mu eelmiselt lingilt, sest nad ei hoia neid eraldi vaid panevad kõige uuema samale lingile :-\ Igatahes lasin ise peale ja tundub, et üks kõva lisa nimega "table scanner" on tulemas(praegu on näha, aga kasutada ei saa), loodan, et nüüd saab inimese moodi legaalselt full tiltis table selectida :)

              edit: mul igatahes HUD töötab ja kõik tundub korras beta 9-ga

              edit2: uut lisa nimega "table scanner-it" lubatakse mingit aega betana kasutada, aga tundub, et lõpuks on vaja lisatasu selle eest maksta. Endale selline lahendus küll ei meeldi, aga kuna minule annaks see tohutult juurde, siis tuleb leppida.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                See table scanner on küll jura ja minu majapidamises too ei leia mitte kunagi rakendust. Table selectime starsi ja FTP softi juures on jube easy, igal limiidil, kui sa oled regular player.

                Paned end absoluutselt igasse lauda wairting listi ja kui lauad hakkavad avanema, siis enne maha istumist vaatad, kas fishi näed või mitte, kui ei näe lendab laud kinni, kui näed hüppad lauda ja niikaua, kuniks soovitud laudade arv täis. Samal ajal lisad end waiting listi laudadesse, kus on plrs/flop kõige suurem ja iga 5-6 minuti pärast viskad lobbyse pilgu. Sellega kindlustad siis seda, kui laud ei ole sulle enam meelepärane ja paned laua kinni, siis sa oled alati waiting listis kirjas.

                Algul on harjumatu ning võib tunduda raske aga kahe monitoriga ei ole mingit probleemi ning mul on juba harjumus, et ma pean lobbyl silma peal hoida ning kui fishi lauda näen, siis viskan kiirelt waiting listi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  ja suurtes limiitides, 1knl tegime sõbraga nii, et kui hea laud tekkis, siis kiirelt AIM-is ütlesime.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #264
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Leian et minu majapidamises see tehnika rakendust ei leia, kuna mängin oluliselt madalamatel limiitidel, kus on 100+ laua vahel valida ja mängud on nii nõrgad, et parem otsin laudu, kus on 2+ fishi. Seega tuleb lollakas arvamismäng "huvitav, kas on äkki parem laud tulemas" vms. Ja mulle meeldib võimalikult vara laudadesse saada, ei meeldi nii, et pooled lauad lahti 20 minti ja otsin pooli juurde.

                    Eile üldse avastasin parema tehnika table selectimiseks - ise laudade tegemine, regularid vaatavad, et teine regular ootab full stackiga, samas on mul ka keskmise venna vastu edge HU-s, seega nemad väldivad mind(või üldse ei vaatagi, kes istub lauas, mis on 1/6 täis). Samas fishid mõtlevad, et oli palgapäev, deponeerivad rahad ära ja tahaks võimalikult ruttu mängu - seega saavad minu lauas kiirelt koha. Nüüd ongi nii olnud, et 2-3 venda, kes esimesena sisse tulevad on 50bb-hädakotid. God bless America.

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #265
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Lahe. Ma liitun ka kohe mingite 30-60bb-ga 3-4 mängijaga lauda ning tavaliselt seal saab ikka kino palju. Aga kahtlen, kas fishid nüüd deponeerima tormavad kohe kui 1/10 lauda näevad.

                      Mul see probleem, et HEM-iga ei saa ikka mängida kuna lihtsalt kiilub kinni kõik ja pean sitoutima. Niikui HEM-i kinni panen saan kohe tegutseda ja neid seisakuid juhtub liiga tihti ikka. Seega endiselt pean oma peaga hakkama saama. Tore oli küll lühikest aega :(

                      Comment

                      • Swicheroo
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 50

                        #266
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #267
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas Swicheroo
                          Kuidas kõikides laudades üheaegselt HUDi õige koha peale saab? Üritasin ise näppida HEMi aga kuidagi ei saa korda.
                          Ctrl hoiad all, siis saad nihutada lauas statte nii nagu tahad. Proogi ka space all hoida, vahe oli vist, kas on kasutusel multiple panels või mitte. Pärast paned table managerist, save positions ja ongi korras.

                          Comment

                          • Swicheroo
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 50

                            #268
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Ei toimi.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #269
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Swicheroo
                              Ei toimi.
                              Aga statte saad ju liigutada, mis täpselt ei toimi, kui ühes lauas paned õigesse kohta läheb ka teistes automaatselt tavaliselt.

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #270
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Mul kahes lauas õiges kohas. Tuli uus laud lahti ja sellel kõik vales. Hakkan seal õigeks liigutama ja teistes, kus õige, läheb kõik sassi

                                Comment

                                Working...