*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Carl
    FPP Pro
    • Jul 2010
    • 213

    #2746
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    HEMi valikutes on aliased. Teed aliase nimeks "Carl" ja sinna alla lisad erinevate pokkeritubade screen-named. Kui lisatud siis hem-i mängijate menüüst valid aliase "Carl" ja voilaa.
    Hea töö. Aitäh.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #2747
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Veider aga mul oli kerge downswing ning graafik obviously näitas allapoole. Sain kerge turnacashi ning peale seda hakkas cashis ka plussi näitama aga millegipärast läheb graafik ikka allapoole :D Suht kurb lugu. Graafik peaks juba ammu üles minema...

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #2748
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Vandenõu imo või sulle lihtsalt tundus, et hakkas cashis minema?

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #2749
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Vandenõu imo või sulle lihtsalt tundus, et hakkas cashis minema?
          lol, ei hakka pilte siia viskama aga on tõesti nii, et graafik ei lähe mujale kui alla lol aga viimased kolm sessi on plussis ja piisavalt, et peaks selle summa ja sampli peale tublisti ülesminevat trendi näitama
          Edit: nüüd siis alles tegin refreshi ja näitab õigesti, hmm, wweider.

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #2750
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            HEM ei näita Today graafikut, this month jms on ok. Milles võib olla probleem?

            Comment

            • wanapagan
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 310

              #2751
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Hem2: keegi oskab mulle seletada kui üldse on võimalus kuskilt sättida endale kuskile mängitud tundide arv.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2752
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Testisin ka täna HEM2 ja ütlen, et see proge läheb järjest hullemaks. Disain on aastast 1989 ja kõik menüüd mega keeruliseks tehtud. Ootan PT4, mis on ikka tunduvalt modernsem ja loodan, et seekord ka töökindlam.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #2753
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  mul probleem
                  ei saa käsi imporditud kuidagi. Panin win7 op süsteemiks ning sellega olen ikka suht hädas hetkel veel. Starsist on kast tickitud et salvestaks HH 30 päevaks. Muutsin manuaalselt ka kausta Programfiles/stars/handhistory kuid sinna ei teki ühtegi kätt.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #2754
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Pole ju HEM-i probleem see. Pane Starsi teemase see jutt. Ise just käisin sama tee läbi ja ei olnud nagu ühtegi probleemi, ma ei viitsind muidugi salvestuse kohta vahetada enam seekord, kuigi vanasti sai ka seda tehtud.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #2755
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      sain googledades abi
                      Uac pidin nulli tirima lihtsalt. Ilma ei tekinud ühtegi faili kausta.

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #2756
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Googeldasin, aga ei leidnud või ei osanud leida.

                        Kas on võimalik selline asi, et hudis läheb font size suuremaks, mida suurem on vastase stat ja vastupidi?

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #2757
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Stati numbri järgi saad teksti värvi muuta ning ranged panna värvidesse. Font size muutmiseks pead ikka kogu hudi seadistust muutma.

                          Comment

                          • ragZag
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 34

                            #2758
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Ostsin uue läpaka ja installisin hem'i, kuid probleem on selles, et license key aktiveerimisel annab errori "The request failed with HTTP status 417: Expectation failed." Interneti ühendus oli olemas! Oskab keegi aidata, oleks väga tänulik!
                            Last edited by ragZag; 16.08.11, 20:16.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2759
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas ragZag Vaata postitust
                              Ostsin uue läpaka ja installisin hem'i, kuid probleem on selles, et license key aktiveerimisel annab errori "The request failed with HTTP status 417: Expectation failed." Interneti ühendus oli olemas! Oskab keegi aidata, oleks väga tänulik!
                              Lucky you. Sõpsil oli eile sama jama ja saime lahendatud.

                              Käitu nii:
                              1) Open your Internet Explorer and go to Tools -> Internet Options -> Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
                              2) Uncheck every box in the small new menu and click ok.
                              3) Try to register HM again.
                              If that doesn't work try to enable the [x] Auto-Detect option and try again.
                              If you continue to have registration issues, please send your Reg.log file from the C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Logs folder. If your Windows is hiding known file extensions the file will simply be called 'reg'.

                              Comment

                              • ragZag
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 34

                                #2760
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Esimese kahe punkti järgimine lahendas probleemi! TY

                                Comment

                                Working...