*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2626
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    erm. mul Completed 9
    Not finished 1
    tegelt kõik lõpuni tehtud mängud. Mis jama võib olla?

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #2627
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Vaata, et teiste hud configute eest oleks turnade linnuke ära võetud
      Ehk siis kui mul on Default configure, kus on kõik NL/PL formaadid ja siis teen eraldi turniiride configure, kus on ainult turniiride fullring ees linnuke, siis turniire mängides pean defaultist kõik eemaldama?
      Last edited by WowAwiAA; 14.06.11, 17:38.

      Comment

      • Forlan
        Räme Fish
        • Apr 2011
        • 12

        #2628
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Oskab keegi öelda midagi Holdem Manageri alla kuuluva Leak Buster´i kohta? Kasutab seda foorumlastest keegi raportite jooksmiseks näiteks? Kasutan praegu prooviversiooni ja tegin ka analüüsi sellega. Suure veana tõi kohe välja näiteks selle, et seniste mängitud käte põhjal foldin BB-lt liiga tihti stealile ehk minu BB fold to steal on 84%. Tasub seal olevaid soovitusi ikka tõsiselt võtta?

        Comment

        • rehepapp
          Räme Fish
          • Oct 2008
          • 4

          #2629
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Probleem Holdem Manageriga. Programmi käivitades tuleb kõigepealt mingisugune kast, kus on kirjas midagi sarnast - optimizing player jne. , siis järgneb error, millele ok vajutades pragramm töötab edasi ja statid kuvatakse laudadesse. Põhi jama tekkis siis, kui programmist kadus ära kõik minu poolt mängitud käed ja statistika käte kohta. Igakord kui programmi sulgen ja hiljem taaskäivitan, on eelmine sessioon käte kohta kadunud. Usun, et käte ajalugu on kindlasti kusagil kaustas olemas, mille programmi tagasi laadimine võtab tublisti aega. Samas proovisin asja lahendada upgrad`ides ja samuti uuesti maha-peale installides - ei mingit tulemust.

          Oskab keegi nõu anda?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #2630
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Rehepapp see mingi tõsisem probleem, parem googelda HEMi foorumist, leiad kindlasti mõne sarnase probleemi ja vastuseid.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #2631
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Parim, mis leak buster võib sulle pakkuda on see, et ta jaotab võitvad/kaotajad mängijad ära ja siis ütleb sulle, et võitvate mängijate keskmine fold to steal @ BB on 75 ja sinu 84% on liiga kõrge. Nii palju kui ma HEMi artikleid olen lugenud, siis nad kasutavad seda metoodikat. Ma usun, et vastust selle meetodi kohta saad kuskult HEMi foorumist.

              Ma ei taha hästi uskuda, et nad on nii kaugele jõudnud, et arvestavad vastase sealimisrange vs sinu range ja korrutavad selle positsioonieelise tambovi konstandiga läbi...

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #2632
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
                Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
                Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
                Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #2633
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
                  Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
                  Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
                  Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.
                  HUD Options-Additional HUD Filters-Include Hands newer than .... months old (... asemele mingi 12 vms siis).

                  Options-Settings-Purge Hands alt saad kustutada ka käsi igast toredate filtrite järgi.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #2634
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Suurimad tänud Cypher0

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #2635
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
                      Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #2636
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
                        Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.
                        Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #2637
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kunagi ei tea kaua sellised swingid võivad kesta ja kas kõik on ikka jooksu viga. Eks see joon muutub ja kõigub kuude kaupa, sõltuvalt jooksust jne.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #2638
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil
                            Palju sa kuus käsi mängid?

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #2639
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              130 000 kätt kuus on keskmine nl 50-s

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #2640
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Jooksid 10 kuud üle EV, võid 10 kuud alla ka joosta. Võid homsest üle EV jälle joosta, võid ka mitte. Tõenäosusteoorias on kõik võimalik ja siit ei oska sulle keegi öelda millal su downswing otsa saab.

                                Comment

                                Working...