Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Suur jama HEMiga, kogu teemat läbi ei lugenud(unreal), kuid probleem järgmine: eile miniFTOPS ajal hem töötas kenasti, importis ja kuvas hudi jne. mingi breaki ajal tegin restarti ja käivitan HEMi uuesti(käivitades ütles initializing database nagu ikka seal ja mingiks hetkeks tuli seal sulgudesse not responding) ja tuleb kenasti ikoon taskbari(seal kus töötavad programmid on). Klikin sellele HEM ikoonile, et akent suureks teha ja importima sealt panna(huvitav, et kohe akent suurelt ette ei visanud, kui nüüd mõtlema hakata), aga mitte midagi ei juhtu. Akent suureks ei saa, et seal toimetada. Tegin restarte arvutile ja HEMi kinni-lahti, reinstallisin HEMi ja googledasin erinevaid asju seoses sellega, kuid sarnast probleemi ei leidnud kuskilt. OS on win7, proovisin ka erinevaid graafikavidinaid maha keerata vms. Nüüd kõik ideed otsas, HELP ME please, ma ilma hemita nagu invaliid!
PS. Task manageri alt paistab, et processide all töötavad holdemmanager.exe ja HMimport.exe, kuid protsessori jõudlusest nad midagi ei kasuta.
E: üks võimalik variant on veel, et viga on viirusetõrjes, kuid ma ei usu, et see reaalne on, sest varem oli viirusetõrje samamoodi peal. Samas proovin maha lasta.
E: ikka ei tööta...
E: ei saanudki tööle, ilmselt mingi jama andmebaasiga, kuid midagi fixida ei saanud, lasin uue postgresqli versiooni peale ja head aega kogu vana andmebaas:)
Suur jama HEMiga, kogu teemat läbi ei lugenud(unreal), kuid probleem järgmine: eile miniFTOPS ajal hem töötas kenasti, importis ja kuvas hudi jne. mingi breaki ajal tegin restarti ja käivitan HEMi uuesti(käivitades ütles initializing database nagu ikka seal ja mingiks hetkeks tuli seal sulgudesse not responding) ja tuleb kenasti ikoon taskbari(seal kus töötavad programmid on). Klikin sellele HEM ikoonile, et akent suureks teha ja importima sealt panna(huvitav, et kohe akent suurelt ette ei visanud, kui nüüd mõtlema hakata), aga mitte midagi ei juhtu. Akent suureks ei saa, et seal toimetada. Tegin restarte arvutile ja HEMi kinni-lahti, reinstallisin HEMi ja googledasin erinevaid asju seoses sellega, kuid sarnast probleemi ei leidnud kuskilt. OS on win7, proovisin ka erinevaid graafikavidinaid maha keerata vms. Nüüd kõik ideed otsas, HELP ME please, ma ilma hemita nagu invaliid!
PS. Task manageri alt paistab, et processide all töötavad holdemmanager.exe ja HMimport.exe, kuid protsessori jõudlusest nad midagi ei kasuta.
E: üks võimalik variant on veel, et viga on viirusetõrjes, kuid ma ei usu, et see reaalne on, sest varem oli viirusetõrje samamoodi peal. Samas proovin maha lasta.
E: ikka ei tööta...
E: ei saanudki tööle, ilmselt mingi jama andmebaasiga, kuid midagi fixida ei saanud, lasin uue postgresqli versiooni peale ja head aega kogu vana andmebaas:)
Comment