*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #2596
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suur jama HEMiga, kogu teemat läbi ei lugenud(unreal), kuid probleem järgmine: eile miniFTOPS ajal hem töötas kenasti, importis ja kuvas hudi jne. mingi breaki ajal tegin restarti ja käivitan HEMi uuesti(käivitades ütles initializing database nagu ikka seal ja mingiks hetkeks tuli seal sulgudesse not responding) ja tuleb kenasti ikoon taskbari(seal kus töötavad programmid on). Klikin sellele HEM ikoonile, et akent suureks teha ja importima sealt panna(huvitav, et kohe akent suurelt ette ei visanud, kui nüüd mõtlema hakata), aga mitte midagi ei juhtu. Akent suureks ei saa, et seal toimetada. Tegin restarte arvutile ja HEMi kinni-lahti, reinstallisin HEMi ja googledasin erinevaid asju seoses sellega, kuid sarnast probleemi ei leidnud kuskilt. OS on win7, proovisin ka erinevaid graafikavidinaid maha keerata vms. Nüüd kõik ideed otsas, HELP ME please, ma ilma hemita nagu invaliid!
    PS. Task manageri alt paistab, et processide all töötavad holdemmanager.exe ja HMimport.exe, kuid protsessori jõudlusest nad midagi ei kasuta.

    E: üks võimalik variant on veel, et viga on viirusetõrjes, kuid ma ei usu, et see reaalne on, sest varem oli viirusetõrje samamoodi peal. Samas proovin maha lasta.

    E: ikka ei tööta...

    E: ei saanudki tööle, ilmselt mingi jama andmebaasiga, kuid midagi fixida ei saanud, lasin uue postgresqli versiooni peale ja head aega kogu vana andmebaas:)
    Last edited by Ecuador13; 18.05.11, 19:59.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #2597
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Microgamingus ei impordi HEM korralikult - viimased paar sessi tegin nii, et HEM polnud samaaegselt lahti ning hiljem kui auto-impordi tööle panin, siis tuli siis tuli HEMi ca 700st käest 100. Samas kui algselt mängisin nii, et HEM töötas primaga üheaegselt, siis oli kõik tips-tops.. Oskab keegi lahendust pakkuda?
      FWIW, skin on nordicbet ning HEMi update'd tehtud.

      // sain korda:
      FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Microgaming / Prima (Unibet, Ladbrokes, etc))


      Microgaming writes all hands to a single gamehistory.dat file. HM is unable to archive this file automatically and over time the file can get quite large. I suggest you regularly move it to the archive folder, manually.

      Uncheck "Import from Subfolders" in the auto-import settings.

      Move the gamehistory.dat file your \hmarchive folder and import it via Import From File(s).

      Try a new session with auto-import. A new handhistory file should be generated.
      Last edited by fyte; 17.05.11, 23:20.

      Comment

      • Ballahollic
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2011
        • 388

        #2598
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

        options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

        Või teen yldse midagi valesti?

        Comment

        • Ballahollic
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2011
          • 388

          #2599
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
          Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

          options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

          Või teen yldse midagi valesti?
          palun abi

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #2600
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
            Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

            options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

            Või teen yldse midagi valesti?
            Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
            palun abi
            See aitab äkki.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #2601
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Full tildis kuvab HUD'i kõigile aga näitab käte arvuks koguaeg 0 ja muid statte ka ei kuva. Teab keegi lahendust?

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #2602
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                PokerStarsis jätab HEM pooled kätest salvestamata, PS info näitas sessi käte arvuks 2400, HEM aga 1220 huvitav miks? peaks äkki viimast update proovima

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #2603
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  filter peal ilmset

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #2604
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Panin HEM peale sessi lõppu käsi importima, aga importis ainult 100 handi, kuigi mängisin kindlasti üle 100 käe. Prima võrgustikuga siis tegu. Milles võib esineda tõrge?

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #2605
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #2606
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.
                        Vaata, et teiste hud configute eest oleks turnade linnuke ära võetud

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #2607
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Proovisin seda otsingut siin kasutada aga millegipärast ainuke tulemus mille ta annab on terve see thread, konkreetseid poste nagu ei juhatagi kätte :(
                          Mul on microgamingus HEM-ga suht korralik lag tekkinud täna kui 10-l laual mängida- kas selle vältimiseks annab midagi teha peale database vacuum analyze?

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #2608
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Proovisin seda otsingut siin kasutada aga millegipärast ainuke tulemus mille ta annab on terve see thread, konkreetseid poste nagu ei juhatagi kätte :(
                            Mul on microgamingus HEM-ga suht korralik lag tekkinud täna kui 10-l laual mängida- kas selle vältimiseks annab midagi teha peale database vacuum analyze?
                            Kunagine postitus siin foorumis-

                            Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

                            Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

                            Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

                            C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

                            Comment

                            • TaistoJ
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 787

                              #2609
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Mängin eurosaidis, võitisin 200bb poti(+8,9€)... NL10's... HEM näitab +8,9$ . Pmst HEM ei saa aru, et ma mängin €€ saidis, mitte dollarites. Kuidas seda viga parandada?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #2610
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Options-currency, seal saab isegi praeguse hetke kursi otse onlinest, nii et väga mugav+seal sessionite all on currency(valuuta)dropdown menüü, kust saad omale euro ka valida.

                                Comment

                                Working...