*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2461
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
    Kas Hem-is saab teatud mängija käed ära kustutada ja valgelt lehelt alustada.
    Kes Ongames NL 50 mängivad teavad vast sellist mängijat nagu RPhoenix15.Minul tema kohta pea 19K käsi.
    Varem oli mängustiil 14,8-4,3-2,03 3bet 1,6.
    Täpselt uuest aatast on mängustiil tunduvalt muutunud paneb 3bete buttonilt ja blindidelt nii mis mühiseb varem sai temalt ikka kõvasti varastatud.Sai vist mõne ilmutus või andis endale lubaduse, et hakkab uuest aastast regulare kiusama.
    Uuest aastast sellised statid 20,4-7,6-2.09 3bet 3,4
    Tundub, et kasutab oma vana imagot ära ka regide vastu.
    Kuna käsi nii palju siis statide paikaloksumine võtab niipalju aega, et targem oleks vist tema käed ära kustutada või kuidas olete teie toiminud kui toimub mingi kardinaalne muutus mõnel vastasel mängus
    Brag: Poker Tracker suudab seda väga kenasti teha. Otsid välja konkreetse mängija ja saad tema historyst sessioonide kaupa käsi kustutada, kas üks või mitu sessi korraga.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #2462
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Brag: Poker Tracker suudab seda väga kenasti teha. Otsid välja konkreetse mängija ja saad tema historyst sessioonide kaupa käsi kustutada, kas üks või mitu sessi korraga.
      Fakkk juuu :D

      HEM suudab täpselt sama teha : Sessions->Change Player ( see keda tahad kustudada, vali) -> Vali sessioon -> Alt vajuta ALL -> Parem click -> Delete all hands in list

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #2463
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Ühekaupa võimalust ei tohiks küll olla, see oleks juba liiga peen soov :)

        Edit: ju siis saab ikka, pole vaja läinud, üleval toodi välja :)

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #2464
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          thx kõigile kes viitsisid vastata-korras.
          Hmm vaatasin, et selle mängija vastu isegi 105$ miinust.
          Tigrano ja nomerlot te ka vahel ongames.Kas ei ole selle venna stiilimuutus silma jäänud.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #2465
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            See mingi dongi stattidega võitev mängija, minujaoks on sellised ikka fishid, nende pasiivsetega hea lihtne mängida, alles eelmine kuu mänginud 16,5/4,1 stiiliga. Ma ise tea vastu plussis omajagu.

            See kuu on jah mänginud erinevalt varasemast ja kohe on tal vist kehvemini läinud, üleöö muutus on kahtalne aga samas callib ikka palju, seega ei usu et väga hea mängija ikka.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #2466
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
              thx kõigile kes viitsisid vastata-korras.
              Hmm vaatasin, et selle mängija vastu isegi 105$ miinust.
              Tigrano ja nomerlot te ka vahel ongames.Kas ei ole selle venna stiilimuutus silma jäänud.
              Mina olen ka 25$ miinuses tema vastu, aga samas ainult 100 kätt mänginud temaga koos, seega [ ] sample.
              ja tegelikult on silma küll jäänud, et pre 3betib suht kergelt viimasel ajal. Aga ongamele omaselt, rege on nii vähe, et see hakkab niisamagi meelde jääma.

              Comment

              • renks64
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 25

                #2467
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Tere kõigile,uues arvutis (windows 7)hem ei toimi ,tablemanager lauda kuvab,aga käsi ei impordi ja state ei näita.Starsis hh linnuke pandud,istumiskoht valitud,starsi hh mängitud käed olemas.Mõistus on otsas. SOS.

                Hemi avades ilmub veel see tekst,tahab usernamet ja passwordi ,sisestades need ,ütleb et password vale ja saadavad uue mailile,aga mingit maili ma pole saanud, jne. Lähen hulluks varsti.

                The Hold'em Manager licensing system is undergoing an update. This license must now be associated with a customer account. A customer account ONLY requires an email address and this process will only take a few seconds to complete.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #2468
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Täna läks lauaarvuti (ilmselt) lootusetult õhtale. Oletame, et saan HDD-le ligi, siis mis variandid on, et ma sealt käed kätte saaksin või vana andmebaasi teise arvuti HEMile külge pookida? HEMi supportfoorumis on enamus lingid surnud kui googeldada. :(
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2469
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    mina tõstsin kõvaketta teise arvutisse, buutisin sellelt üles ja siis tavapärane eksport

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #2470
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #2471
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        On abi vaja PKRi ja HEMi koostöö saavutamiseks. HEM impordib käsi, auto import töötab, kuid andmebaasist ma enda PKRi kasutajat ei leia. HUD ka ei tööta, sest table manageris ühtegi lauda ei näita. Oskab keegi midagi öelda?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #2472
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?
                          Oodata. Suurte andmebaasidega lähebki aega päringutega. Vacuumi võid teha databasele, ehk veidi teeb paremaks.

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #2473
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                            Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #2474
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                              On abi vaja PKRi ja HEMi koostöö saavutamiseks. HEM impordib käsi, auto import töötab, kuid andmebaasist ma enda PKRi kasutajat ei leia. HUD ka ei tööta, sest table manageris ühtegi lauda ei näita. Oskab keegi midagi öelda?
                              Kui midagi hiljuti muutunud ei ole, siis HEM'i HUD ei hakka sul mingi valemiga seal tööle. Käed peab vist läbi mingi converteri laskma, siis vähemalt oma statse ja graphe peaks nägema HEM's.

                              Comment

                              • EestiMats
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 625

                                #2475
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Kuidas HEMi uuendamine small stakes - > tavaline hem käibki ?
                                Lähen lehele , login sisse, viskan selle small stakes - > hem pro version kärru(40$ värk) , kui nõuab serial code, siis võtan oma HEMi lahti- > help - > registration - > ja show serial number , copin selle sinna ja siis teen oma makse MB-st ära ja vsjo?

                                Comment

                                Working...