Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Inglise keeles.
Minu meelest pidi olema inglisekeelne ,et impordiks ?
Keele olen ka inglise pannud.
Inglise keeles.
Minu meelest pidi olema inglisekeelne ,et impordiks ?
Keele olen ka inglise pannud.
Comment