*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1846
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jah pt3 andmebaas on olemas... defauldiks ei luba panna. pt3 triali aeg saab homme läbi... ja juba kasutan HEMi, aga krt PT3-e käsi ei saa kuidagi HEMi

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1847
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas rainer Vaata postitust
      jah pt3 andmebaas on olemas... defauldiks ei luba panna. pt3 triali aeg saab homme läbi... ja juba kasutan HEMi, aga krt PT3-e käsi ei saa kuidagi HEMi
      expordi PT3'st kõik käed, ja siis võta HEM ja impordi sealtsamast need käed..

      Comment

      • rainer
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 383

        #1848
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        juba tegingi nii, tekkisid .txt-failid.

        tulemus oli selline:
        files imported: 5 of 5
        hands imported: 0 hands/s: 0,0/s
        duplicated hands: 0

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #1849
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          nyyd nagu failid tunneb ära, aga käsi nendest kätte ei saa, ei tea mis kamm on...

          aga noh 60K käsi aint oli, eelmise kahe kuu omad, väga ei põe
          nii et vb ongi parem 0-st alustada

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #1850
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Hi I am about to change from PT3 to HEM, but when I try to export my HH from Boss (from PT3) and then import them into HEM, it just states 571 of 571 file importet but 0 hands importet I have read the "commen questions" but do not know how to mail you alle the HH. Please help!


            Äkki on sellest abi.

            Comment

            • 5gww
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 333

              #1851
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              tõmbasin holdemi triali, laudades on kõik statsid õige nime all, aga peale kätt, kui ta näitab mis kaardid kellegil käes olid, siis ta näitab neid lampi suvaliste mängijate kohal, kes vb üldse käes ei osalenudki. loodan et saite aru.

              tänud juba ette ära.

              Comment

              • taavi
                Grinder
                • Oct 2008
                • 684

                #1852
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                tõmbasin holdemi triali, laudades on kõik statsid õige nime all, aga peale kätt, kui ta näitab mis kaardid kellegil käes olid, siis ta näitab neid lampi suvaliste mängijate kohal, kes vb üldse käes ei osalenudki. loodan et saite aru.

                tänud juba ette ära.

                Comment

                • kaardimaja
                  FPP Pro
                  • May 2010
                  • 281

                  #1853
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Kuidas HH'd 1 arvutist teisse kopeerida? Probleem selles, et sain uue arvuti, kuid tahaks vanast arvutist HH'd kätte saada, et vastase HUD oleks täpsem!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1854
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                    Kuidas HH'd 1 arvutist teisse kopeerida? Probleem selles, et sain uue arvuti, kuid tahaks vanast arvutist HH'd kätte saada, et vastase HUD oleks täpsem!
                    export vanast arvutist, import uuest arvutist...

                    exporti saad teha database managementi vaates.

                    Comment

                    • nummar
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 322

                      #1855
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kui mul ühes kohas HEM key-ga installitud kas siis saan teises arvutis ka seda kasutatda, ja hiljem vanas uuesti aktiveerida?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1856
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas nummar Vaata postitust
                        Kui mul ühes kohas HEM key-ga installitud kas siis saan teises arvutis ka seda kasutatda, ja hiljem vanas uuesti aktiveerida?
                        HEMi litsentsi ehk ühe key'ga saad kahes arvutis korraga kasutada.. valikutest valid PC 1 ja PC 2...

                        juhul kui kuskil arvutis reinstallid või võtad uue arvuti kasutusele ja key ei aktiveeru ära, siis kirjutad supporti kirja, et a la vahetasid oma läpaka vms arvuti välja ja siis nad aktiveerivad ära.

                        Comment

                        • Intsss
                          Julm Donk
                          • Oct 2009
                          • 40

                          #1857
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          PKR + HEM on kellegil infot kuda need tööle saada kui üldse

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #1858
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Intsss Vaata postitust
                            PKR + HEM on kellegil infot kuda need tööle saada kui üldse

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #1859
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              export vanast arvutist, import uuest arvutist...

                              exporti saad teha database managementi vaates.

                              Mul oli sama keiss.. tegin database dumpi läbi PgAdmini.. (miski 450mb) ja nüüd proovisin uuesti läbi PgAdmini Importida... näitab et succeeded, aga HEM nagu ei näita üldse käsi ega midagi... ??


                              ahjaa kas keegi viitsiks jagada ka config kausta??? eriti 6-max mehed ??
                              Last edited by farik666; 04.08.10, 20:11.

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #1860
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Ei leia HUDi jaoks kuidagi õiget statti , et kui palju villain preflopis tehtava esimese raise üle tõstab - peaks olema "Preflop 3Bet" aga ei leia sellist statti. Teab keegi õige stati juurde suunata?

                                Comment

                                Working...