*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1801
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Erinevad OP süsteemid, vanas Vista, uues 7. Proovin vist pigem alustuseks seda käte exportimise varianti ja uues kastis lihtsalt importida. Tegelikult esimene mõte oma loogikaga oligi see, aga ma ei leia sealt HEMist justkui õiget kohta üles. Pahvak, ehk viitsiksid kiirelt kirjedada, kuidas sa tegid? Mul kõik käed FTPs mängitud ka, nii et selle võrra parem seis.
    Mul olid ka FTP/PS omad. Opsüsteemid küll mõlemal XP prod. Aga muidu options>>database management, siis tuleb veel üks aken, kus tuleb andmebaasiga ühendus luua (next või ok vajutada) ja siis tuleb uus aken, kus on export hands. Edasi peaks easy olema, sa mat-inf tudeng ka, saad hakkama.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • low-flow
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1208

      #1802
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Tänud kõigile vastamise eest. Nüüd peaks ilma probleemideta asi sujuma. Itimehele omase laiskusega enne muidugi küsin ja kui kusagilt vastust ei tule, asun alles ise mõtlema. :D Aga nagu näha, seekord pääsesin vist ilma hallolluse liigutamiseta. :P

      Comment

      • Rando
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 316

        #1803
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #1804
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Aasta lõpus vaata.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #1805
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas Rando Vaata postitust
            Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?


            http://forumserver.twoplustwo.com/39...r-tracker-111/

            Comment

            • Divide03
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 77

              #1806
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

              TNX!

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1807
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
                Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

                TNX!
                Kuni nl50 saab mängida selle versiooniga, hiljem soovi korral saab juurde pro versiooni osta.

                Comment

                • Divide03
                  Julm Donk
                  • Dec 2009
                  • 77

                  #1808
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Suured tänud sulle Tigrano!

                  Comment

                  • Ämmapets
                    Jube Noob
                    • Oct 2009
                    • 171

                    #1809
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Hakkasin oma kaotatud käsi vaatama ja märkasin, et HEM justkui näitab kaotatud käena ka paari sellist kätt, mille ma tegelikult võitsin. Sellest tulenevalt peaks HEM siis valesti näitaba ka võidetud summat, winrate´i jms. On kellelgi sama probleem olnud?

                    Comment

                    • Tupsik
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 497

                      #1810
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?

                      Comment

                      • Ämmapets
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 171

                        #1811
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
                        Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?
                        Ei olnud. Ühel juhul vastane foldis riveril ja teisel juhul võitsin nelikuga duubli. Lauas nagu oli see võidetud raha käes aga HEM arvab, et kaotasin need käed (statstikas ja graafikus on miinusega). Kummaline igatahes.

                        Comment

                        • pendula
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 155

                          #1812
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
                          Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1813
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
                            Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1814
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
                              Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.
                              Options>miscellaneous options>set day start at

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1815
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas pendula Vaata postitust
                                HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
                                Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..
                                Ainuke võimalus, et muudad mingit valet configurationit player preference alt Tee ise mingi new config ja vaata kas siis ikka ei saa või testi korra mõnes teises toas.

                                Comment

                                Working...