Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Mul olid ka FTP/PS omad. Opsüsteemid küll mõlemal XP prod. Aga muidu options>>database management, siis tuleb veel üks aken, kus tuleb andmebaasiga ühendus luua (next või ok vajutada) ja siis tuleb uus aken, kus on export hands. Edasi peaks easy olema, sa mat-inf tudeng ka, saad hakkama.
Algselt postitas low-flow
Vaata postitust
Tee ise mingi new config ja vaata kas siis ikka ei saa või testi korra mõnes teises toas.
Comment