*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #1666
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem selline, et tahtsin sõbra cashgame statid oma hemis üle vaadata. Kuna ta pole ühtegi programmi kasutanud palus ta emaili kaudu pokerstarsi supportist oma hand history ja saatis mulle. Tegin desktopile uue folderi ja lükkasin lahtipakitud tekstifailid sisse. Määrasin Hemis uue import folderi. Panen importima leiab käed ja ütleb 0 files imported ja xxx arv erroreid.

    Proovisin kõiki variante ja ikka näitab 0 files imported. Tekstifaili proovisin ümber salvestada isegi UTF-8 peale. Ikka mitte midagi.

    Kasutan XP-d ja Hemi viimast versiooni

    Kummaline on see, et olen varem ka kunagi ammu oma hand historyt meili teel küsinud ja siis on databaasi ära salvestanud. Äkki keegi teab aidata? Tänud ette

    Edit: Sain lahenduse luues täiesti uue databaasi nende käte jaoks. Uude databaasi importis kohe sisse. Kuid samas ei tea ikka miks vanasse ei importinud.
    Eile ilmnes uus probleem, et enda käsi ei importinud HEMi. Table manager näitab 700kätt. Sisse importis 500 ja rohkem käsi ei leia. Tulemustes läks +30$ kaotsi.
    Viimane sessioon aga näitas table manager poole vähem käsi kui mängisin ja databaasi ei importinud midagi. Peale uue databaasi loomist leidis aga viimase sessiooni käed kõik. Ajuvaba nuss sellega
    Last edited by Liquicity; 16.05.10, 17:50.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1667
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      "donk küsimus"

      Kuidas saab lisada statse HUD'i lauas olles ala ( limp/call, W$SD). Reportsi on jah lihtne panna, aga...

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #1668
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        "donk küsimus"

        Kuidas saab lisada statse HUD'i lauas olles ala ( limp/call, W$SD). Reportsi on jah lihtne panna, aga...
        Hud Options > Player Preferences > Stats ..sealt leiad kõik vajaliku

        Comment

        • Ämmapets
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 171

          #1669
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kas HEM-ist on sarnastelt PT3-ga ka võimalik vaadata kombinatsioonide tasuvuse hetkeseisu (nt palju on flush või full house plussis-miinuses)?

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #1670
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Nii kasutan Holdem Manageri Small Stakes versiooni. Tulin just õuest, panin HUDI käima, statid tulid lauda, kõik OK. Vaatan reportsi alt uuenenud seisu - mitte midagi ei muutu seal. Vaatan graafikut ikka sama jama. Kontrollisin selle üle, et Stars salvestab ilusti käsi. HUD ka lauas, aga reportsi all ei näita, et mängiksin hetkel, st mul sealt valitud 5 last day report, aga uuendusi ei toimu.
            Mida peaksin tsekkima/parandama?

            E: Kui panen reportist last 5 days näitab 7.6k käsi ja kui today näitab samamoodi 7.6k... aga täna vast 1k teinud max. Tra ma ei tea mingid kuupäevad paigast või mis kuradi nuss see olla võib..

            Lisan veel, et kui lauas käsi saab mängitud, siis HEM näitab, et uus käsi on sisse Importitud.

            E: Sain murest lahti hem reinstalliga
            Last edited by ingu; 18.05.10, 01:07.

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #1671
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              miks ei leia holdemmanager ühegi mängija nime?



              edit: paar tükki leiab, minu oma mitte.

              edit2: pärast kõpitsemist jagasin ära et pacificust ei leia kedagi

              edit3: sain tööle ka
              Last edited by WeThePeople; 19.05.10, 21:14.

              Comment

              • kaardimaja
                FPP Pro
                • May 2010
                • 281

                #1672
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Mis foorumirahvas arvad Leak Busterist? On oma raha väärt?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1673
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                  Mis foorumirahvas arvad Leak Busterist? On oma raha väärt?
                  Kardan, et mitte, sest kõik nii üldine vähemalt triali asi on küll jura. Kõike saab ka ise analüüsida läbi filtrite.

                  Comment

                  • vass
                    Jube Noob
                    • Jan 2010
                    • 181

                    #1674
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    nii mure siis järgmine ...Hem töötas laitmatult...nyyd paar päeva ei kasutanud...tulin koju panen tööle ...ütleb et activate...mõtlen et mis jama on, sest varem oli juba aktiveeritud...aga ok klikkame activate now, valime profiiliks PC 1...ja nagu teeks korra midagi aga siis lihtsalt programm sulgub:S...tegin reinstalli ei aidanud, resettisin koodid ja instaliisin uuesti....aga ikka viskab ette selle activationi, mitte ei küsi uuesti koodi. Keegi oskab aidata?




                    vastame ise:)

                    Hello. For 2 days, I do not arrive any more to use HM. My license does not work any more on my 2 computers(1 use VISTA, the other XP). I deleted the 2 files holdemmanager.exe.ldat and HoldemManager.lic. I reset my validation on my two computers. I try to register but there were errors during activation:"unexpected error while contacting LicenseServer.asmx Help me please :cool:



                    step by step ja kõik funkab taas:D
                    Last edited by vass; 27.05.10, 01:52.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1675
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas vass Vaata postitust
                      nii mure siis järgmine ...Hem töötas laitmatult...nyyd paar päeva ei kasutanud...tulin koju panen tööle ...ütleb et activate...mõtlen et mis jama on, sest varem oli juba aktiveeritud...aga ok klikkame activate now, valime profiiliks PC 1...ja nagu teeks korra midagi aga siis lihtsalt programm sulgub:S...tegin reinstalli ei aidanud, resettisin koodid ja instaliisin uuesti....aga ikka viskab ette selle activationi, mitte ei küsi uuesti koodi. Keegi oskab aidata?
                      Kunagi paljudel oli mingi interneti probleem (näiteks kou), et ära ei aktiveerinud.

                      Samas, kui vahepeal oli juba regatud ja äkki mingi kala üle öö, siis mingi keerulisem jama ja peaks HEMi foorumis surfama ringi.

                      Comment

                      • forell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 350

                        #1676
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Tere.
                        Otsin inimest kes tahab koos minuga HEMi soetada. Targad inimesed räägivad et saab 2 cd keyd niiet veits mõtekam on 2peale osta. Endal pole krediitkaarti kah. Et ma kannaks mingi panka või pokkerikontole vms. Ma mõtlen seda 90 doltsist paketti.
                        Saada siis PM
                        Okei tsau

                        edit: tehtud kasutajaga wethepeople, thankyou
                        Last edited by forell; 27.05.10, 14:49.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1677
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kuskilt kõrvu jäänud, et korraga ei ole võimalik kasutada. Ei vastuta info tõepärasuse eest.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #1678
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Vanasti sai igatahes...

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1679
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Kui formatit teha, siis lihtsalt copyda see HMarchive folder pärast formatit uuesti üle ja lifetime statistika peaks säilima ?

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #1680
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                tegin ilusti uuenduse ära aga statte ei taha lauda tulla. ainult FPP laual tuleb millegi pärast. mängin PSis . on kellegil veel sama jama ? või mis tegema peaks. ja arvuti restartisin ka muiudgi ära :)''

                                E: nüüd kuvab, aga väga vigaselt. luges pm 3 kätt ja siis jäi toppama ...
                                Last edited by SANGPOMM; 30.05.10, 10:17.

                                Comment

                                Working...