*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #1501
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Hoia paremat hiirenuppu all ja lohista sobiva koha peale.
    Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #1502
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
      Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.
      no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #1503
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
        no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!
        On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1504
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti.
          kas sul on k6igeuuem hemm?
          kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #1505
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            kas sul on k6igeuuem hemm?
            kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!
            Kõige uuem HEM jah.

            Comment

            • K2snakas
              Pokkerihai
              • Feb 2009
              • 2388

              #1506
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
              kus toas mängid?
              kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #1507
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
                kus toas mängid?
                kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?
                triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?

                EDIT: koht nr 3, aitäh k2snakas.

                EDIT2: tähendab ei läinud korda ikkagi.

                EDIT3: korras ikkagi lol
                Last edited by totaldonk; 15.03.10, 13:28.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #1508
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                  triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?
                  ma istun all keskel ja mul on 3 hemmist pantud!

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #1509
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    kas oleks head inimest kellel oleks aega mind juhendada läbi mikogo kuidas seadistada player aliase ja postgresi databaset... enda mõistus seda ei võta..

                    E: nvm hakkas ise lambist tööle ja tegi kõik asjad ära..
                    Last edited by Sass; 18.03.10, 20:04.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #1510
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kas mu käte andmebaas jääb alles, kui lasen piraatHEMi maha ja lasen installida uue ametliku HEMi asemele?

                      Comment

                      • massiivne
                        Räme Fish
                        • Mar 2010
                        • 17

                        #1511
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Ei oska täpselt öelda, äkki uninstalli ajal küsib, aga muidu võid käed eksportida ja pärast tagasi importida. http://faq.holdemmanager.com/questio...6+Export+Hands
                        E: Siiski ma arvan, et ei kao sest käed salvestatakse PostgreSQL-i andmebaasi.
                        Last edited by massiivne; 19.03.10, 23:14.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1512
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Hmm, siiani olen HEM HUD-i seadistamisega hakkama saanud aga nüüd on hämming. Lohistan statid paika- ikka mingi hetk hüppap kuskilt midagi pealtnäha juhuslikult oma paigalt minema- wysiwig optioni olen maha võtnud ja ikka hüppavad statid enamvähem omatahtsi. Kasutan Everlong Sober theme, HEM on viimane vers. ja statid ise peaksid niimoodi asetatud olema:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Et juhe on koos- on mul äkki mingi option tickitud seal, et ma ei saa lohistada iga paneeli sinna kuhu ma tahan või ta ongi omastarust nii kõva programm, et tahab juba kõike minu eest ise ära teha?

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #1513
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

                            btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1514
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

                              btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi
                              Nt: Player preferences-display these stats:
                              ...New Panel....
                              VPIP need
                              ---Line feed--- siin
                              PFR
                              ---Line feed--- on
                              DBF üksteise alla
                              ...New Panel....
                              agr1 need aga üksteise kõrval
                              agr2
                              agr3

                              Ütleme, et ma võtan vpip paneeli ja panen selle paika siis aga käib kuskil mingi värelus läbi ja äkki on mingid lambi paneelid kuskil teises laua otsas.
                              Võtsin vana HEM-i config kausta ja copysin selle uuele versioonile.
                              Vaja ainult statid/paneelid õigesse kohta tõsta aga ei saa hakkama!
                              Last edited by Vandalar; 20.03.10, 20:35.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #1515
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                aa siis eioska aidata

                                Comment

                                Working...