*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1261
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Postgre reinstall.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #1262
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Algselt postitas olavike
      Postgre reinstall.
      vale :P mul oli kh t2na see probleem

      kas sul lööb selle errori ?

      failed to establish a connection to 127.0.0.1

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #1263
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Postgre reinstall aitab reeglina alati.
        Ja midagi paha see ka endaga kaasa ei too (andmeid see ju ei puuduta).

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1264
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          vot aga aga selleks reegel kinnitabki erandit:D
          ja mul ei aidanud..
          ja pidin hemmi foorumis survama ja siis leidsin midagi sellist

          1: Go to "C:\Windows\system32\drivers\etc" and open the "hosts" file with notepad
          2: Delete existing text
          3: Enter "127.0.0.1 localhost"
          4: Save the file
          5: Restart PostgreSQL service


          ja see aitas :)

          aga see on siis kui lööb "failed to establish a connection to 127.0.0.1" selle errori

          Comment

          • Unabomber
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 154

            #1265
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas K2snakas
            vot aga aga selleks reegel kinnitabki erandit:D
            ja mul ei aidanud..
            ja pidin hemmi foorumis survama ja siis leidsin midagi sellist

            1: Go to "C:\Windows\system32\drivers\etc" and open the "hosts" file with notepad
            2: Delete existing text
            3: Enter "127.0.0.1 localhost"
            4: Save the file
            5: Restart PostgreSQL service


            ja see aitas :)

            aga see on siis kui lööb "failed to establish a connection to 127.0.0.1" selle errori
            lõi jah sama errori, kui HEM'i tööle panen... Aga see asi ei aidanud mind... tegin samm-sammult nii nagu kirjutasid, aga ei aitanud. PostgreSQl ei käivitu ikka ja sama error tuleb ette.
            Kust postgre'le reinstalli teha saab?

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #1266
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              HEM ei näita mulle turniiride graafikuid ja ROI on ka ainult miinuses..pm ei arvesta HEM sng-de ja turniride tulemusi. State lauas näitab ning käsi võtab ka sisse. Kuidas fixida .. pokerstars siis .

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1267
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas Unabomber
                Kust postgre'le reinstalli teha saab?
                Holdem Manager 3 is a visual tool for analyzing your poker game and it provides a heads up display on the poker table to help identify information about your opponents.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #1268
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas flipmachine
                  HEM ei näita mulle turniiride graafikuid ja ROI on ka ainult miinuses..pm ei arvesta HEM sng-de ja turniride tulemusi. State lauas näitab ning käsi võtab ka sisse. Kuidas fixida .. pokerstars siis .
                  Sama probleem aga MTTdega. Siiani minu teada lahendust ei ole :/

                  Comment

                  • Unabomber
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 154

                    #1269
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    YEAH...sain tööle :P reinstall toimis :)
                    Tänud kõigile!:D

                    Comment

                    • melole
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 40

                      #1270
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Postgresql hakkas lampi errorit loopima. installin toorelt siis HEMi õpetuse kohaselt uuesti ning uus error, postgresql peab olema installitud NTFS kettale, mul fat32 vist.
                      Kuidas siis mul varem postgresql töötas? Mis teha?

                      Comment

                      • RistoR
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 117

                        #1271
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Appi kes aitab värskendada mälu. Lasin HEMi uuesti peale... nüüd HUD kuvab akna üleval vasakus nurgas 3 viimase mängija won/lost amounti... kuidas selle maha saan. Vanal Hem il oli nagu teises kohas minu mälu järgi.... ei leia õiget kohta lihtsalt üles :S

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1272
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas RistoR
                          Appi kes aitab värskendada mälu. Lasin HEMi uuesti peale... nüüd HUD kuvab akna üleval vasakus nurgas 3 viimase mängija won/lost amounti... kuidas selle maha saan. Vanal Hem il oli nagu teises kohas minu mälu järgi.... ei leia õiget kohta lihtsalt üles :S
                          HÕM->Player Preferences ja see teine tab. Sealt leiad juba ise ju ka!

                          Comment

                          • RistoR
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 117

                            #1273
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas ranka
                            HÕM->Player Preferences ja see teine tab. Sealt leiad juba ise ju ka!
                            Kas ma olen loll või pime, aga ei näe seda :D Muidugi kasutan 1.10 beta6te. Seal valikus minul ainult show table avarage, aga sellega ära ei kao.

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #1274
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              player peference>appearance>number of pots?

                              Comment

                              • RistoR
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 117

                                #1275
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Ghost0
                                player peference>appearance>number of pots?
                                Oli jah seee... minu viga. Mõtlesin natu teisiti, et näitab mingit won statistikat, aga viimsed 3 potti oligi ja asi korras.

                                Comment

                                Working...