*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Holdem manager

    Algselt postitas Tarmo
    Tere,

    On keegi uurinud seda tasuta värki Holdem managerist!?
    Lucky ACE, Titan, Dracula pokkeritoad, tuleb koguda mingi arv pokerpointse siis saab pro litsensi tasuta, või saan ma valesti aru?

    LuckyACEpartner.com = Earn at least 300 FPP's by playing raked hands
    Titan poker = ei tea palju seal on vaja teenida!?
    Dracula Holdem = E-mail sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Holdem manager (please note that you must earn at least 15000 Dracula points to qualify)

    On see mõeldav variant, on keegi läbi ühe neist tubadest teeninud vajaliku hulga punne!?
    On reaalne, kui mängida NL5-NL10 cashlauda, vajalike punnide kokkusaamine, või lihtsam on see 55 daala välja käia ja finito?

    Tänud vastuste eest!

    Tarmo
    Luckyaceparnet.com on ju mingi affiliate site??

    Titaanis minuteada eestlased mängida ei saa ja Dracula Hold'em on täiesti tundmatu nimi ning seega mina hoiaks sealt eemale :S

    Comment

    • broadcast
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 143

      #17
      Re: Holdem manager

      Ise ka just parasjagu uurin neid HEM-i soetamise võimalusi.
      LuckyAcePoker peaks olema vist Pacificuga seotud. Selles suhtes hea HEM-i soetamiseks sinna regada, et nagunii ei hakka seal pikalt mängima. Aga jah, algajale jälle 50$ sinna alla panna ja... jumal teab kaua NL10 see punktide täistegemine aega võtab...

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #18
        Re: Holdem manager

        Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Holdem manager

          Algselt postitas Timpz
          Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?
          Kui nad on sinult raha saanud, siis saadavad sulle seriali emaili peale. Muidugi pead ise neile kirja enne saatma, et sa maksid sellelt ja sellelt arvelt :)

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #20
            Re: Holdem manager

            Algselt postitas Timpz
            Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?
            Vali paypali variant, sellega on kõige lihtsam krdeiitkaardiga maksta, ei pea mingeid aeganõudvaid verify asju läbi tegema.

            Muidugi krediitkaart peaks olema.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #21
              Re: Holdem manager

              Piisab täiesti SEB pildikaardist, see krediitkaardi põhine ja toimib ilusti iga asjaga..

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #22
                Re: Holdem manager

                keegi sellist progret on proovinud? äkki kellegil kogemusi jagada? http:****

                Aadress tsenseeritud, kuna tegu on keelatud programmiga -- Ranka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Holdem manager

                  Algselt postitas pkmarek
                  keegi sellist progret on proovinud? äkki kellegil kogemusi jagada? http:****

                  Aadress tsenseeritud, kuna tegu on keelatud programmiga -- Ranka.
                  Antud programm on keelatud enamustes pokkeritubades! Enne uue programmi avastamist ja linkide levitamist kindlasti kontakteeruge oma pokkeritoa klienditoega ja küsige, kas antud programmi on lubatud kasutada! Teadmatus ei ole vabandus ning pokkerikonto suletakse ETTE HOIATAMATA (Stars korra mind hoiatas pea 2 aastat tagasi) ja sel juhul olete oma rahast ilma!

                  Täpselt samal põhjusel kustutasin ka originaalpostituses oleva viite veebilehele, et keegi hulljulge ei hakkas programmi katsetama ja siis tuleb nuttes siia, et näed keerati si****.

                  Ja PokerStarsis on keelatud järgmised programmid ning reeglina ka teistes pokkertiubades ja postituse autor leiab ka oma programmi sellest nimekirjast:
                  <pre>
                  The following are examples of tools and services which are prohibited at all times:

                  1. Advanced Poker Calculator
                  2. CardAnalyzer
                  3. Gambot
                  4. Hand HQ
                  5. hhSmithey
                  6. Holdem Hawk
                  7. Holdem Pirate
                  8. Holdem Inspector a.k.a. Online Holdem Inspector
                  9. ICM-Bot
                  10. iHH Harvester
                  11. Magic Holdem
                  12. Mandraker
                  13. MyPokerIntel
                  14. Online Omaha High Inspector
                  15. Open Holdem Bot
                  16. OPI Wizard
                  17. PokerAnalytics
                  18. Poker Android
                  19. Poker Bot+
                  20. Poker Bloodhound
                  21. Poker Crusher
                  22. Poker Edge
                  23. Poker Inspector a.k.a. Online Poker Inspector
                  24. Poker Mate
                  25. Poker Player Winnings
                  26. Poker Prophecy
                  27. POKERobot
                  28. Poker Sherlock
                  29. Poker Table Manager
                  30. Poker Usher
                  31. Real Poker Rankings
                  32. SharkMate
                  33. Sit n' Go Brain
                  34. Sixth Sense
                  35. SmartCollector a.k.a. Mixed Harvesters
                  36. SpadeEye
                  37. Stars Hand History (SHH)
                  38. StarSpy
                  39. Texas Auto Fold
                  40. TheCashDB
                  41. WinHoldem

                  This list was last updated November 7th 2008.

                  There are some tools and services which have legitimate uses for analysing your game, but which are not
                  appropriate for use during play. For example, ICM (Independent Chip Model) and Nash Equilibrium tools may be
                  used for post-game analysis and for studying hands which you have previously played. However, you may not
                  use such a tool while the PokerStars software is open.

                  Some examples of tools and services which are prohibited only while PokerStars is running are:

                  1. Insight Poker Hound
                  2. PokerStrategy ICM Trainer
                  3. SAGE Decision Calculator
                  4. SharkScope (including SharkScope HUD)
                  5. Sit n’ Go End Game Tools
                  6. SitnGo Wizard
                  7. SNG Power Tools
                  8. Spade ICM
                  9. STT Analyzer by PokerSoftwareTools

                  This list was last updated November 4th 2008
                  </pre>

                  Andmed pärinevad: http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/

                  Loodan Teie mõistvale suhtumisele ja saate aru, et foorumi kasutajate turvalisus on kõige tähtsam!

                  Comment

                  • pkmarek
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 193

                    #24
                    Re: Holdem manager

                    v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #25
                      Re: Holdem manager

                      Algselt postitas pkmarek
                      v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või?
                      HM-l endal(ja teistel trackeritel Starsis) on ohtlik relv nagu datamining keelatud, seega sa kõigest kuvad infot enda poolt mängitud kätest, mida oleks väga imelik ära keelata.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Holdem manager

                        Algselt postitas pkmarek
                        v2ga hea ja informatiivne vastus :o ... a mille alusel nad keelavad neid? et Holdem Manager võib olla ja mingi muu ei või?
                        Sest nendes nimekirjades olevad programmid ei kasuta enam SINU vaid "võõraid" teadmisi/oskusi või on loodud dataminemiseks, mis on teadagi Stars'is keelatud.

                        Ja näiteks, kui sa tuled mulle külla ja mängid Starsis ja kasutad minu databaasiga Holdem Manager'i siis see on ka keelatud tegevus ja hetkel sinu jaoks keelatud programm!

                        Comment

                        • doublemint65
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 695

                          #27
                          Re: Holdem manager

                          Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Holdem manager

                            Algselt postitas doublemint65
                            Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.
                            Minuteada mitte.

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #29
                              Re: Holdem manager

                              Algselt postitas doublemint65
                              Üks jube saamatu küsimus. Kas eksisteerib mõnda tasuta proge, millega saaks teha primas enda mängitud kätest ja võidetud doltsidest graafikuid nagu teeb holdem manager ja teised.
                              excel

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Holdem manager

                                Algselt postitas Davy
                                excel
                                sellega graafikute tegemine oleks ikka päris jube :( Aga arvan, et turniirimängijatele asendamatu programm (eriti graafikute osas)

                                Comment

                                Working...