Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***
Kui lahendust pole leidnud, siis tegu võib olla mõne viirusetõrje või tulemüüriga, mis takistab aktiveerimist. Samuti olen kuulnud, et kehva netiühendusega võib ka probleeme olla.
Ükskord keegi oli oma läpakaga läinud sõbra juurde netti ja kohe ära aktiveerinud.
Algselt postitas crimepkr
Ükskord keegi oli oma läpakaga läinud sõbra juurde netti ja kohe ära aktiveerinud.

Comment