*** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #901
    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Algselt postitas krstjan88
    Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?
    sõbral on sama teema..lahendust meie ei leidnud:S

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #902
      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

      Okei HEMi prod, kas keegi teab öelda, kas on võimalik kuidagi vaadata graafikut AA vs KK ja KK vs AA preflop allinidest korraga

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #903
        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Dogers
        Okei HEMi prod, kas keegi teab öelda, kas on võimalik kuidagi vaadata graafikut AA vs KK ja KK vs AA preflop allinidest korraga
        Oleneb, mis toas sa mängid ja kas mucked kaardid on teada.

        Kuigi ma ei suuda mõleda, kuidas vastase kätt määrata, siis midagi on ehk võimalik nii: Filter: Hole Cards valid AA. More Filters alt valid Allin Preflop = True.

        Kas teil on ka KK miinuses?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #904
          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

          Algselt postitas taipupole
          Kas teil on ka KK miinuses?
          Nope. 230.59 PT/BB - 507 juhtu.

          Peale selle suurte käte PF all-in olukordade analüüs on raskendatud, kuna tihti Te ei peagi näitama kasumit. Heaks näiteks käsi AQ, mis võib tihti olla miinuses aga see ei tähenda, et Te peate tulevikus AQ foldima, sest tihti all-in pot tähendab teie tõstet, 3beti või 4beti ja foldides kaotaksite Te tunduvalt rohkem, kui all-in minnes. Seega olge ettevaatlikud selliste analüüsidega. KK obv peab näitama kasumit - muideks ma KK-d ei foldi PF

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #905
            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas ranka
            Nope. 230.59 PT/BB - 507 juhtu.
            Võtsid selle samamoodi lahti? Mul on All-in PF KKga küll ainult 59 juhtu ja NL50 mõnusalt miinuses. -1260 PTBB/100 (kokku -482 PTBB/100). Nämma. Huvitavalt vähe juhtumeid muidugi. AA on samas 49, seega suurt vahet pole (2613.70 PTBB/100).

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #906
              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas taipupole
              Võtsid selle samamoodi lahti? Mul on All-in PF KKga küll ainult 59 juhtu ja NL50 mõnusalt miinuses. -1260 PTBB/100 (kokku -482 PTBB/100). Nämma. Huvitavalt vähe juhtumeid muidugi. AA on samas 49, seega suurt vahet pole (2613.70 PTBB/100).
              HoleCards = KK, Preflop Allin = True, All Hands.

              EDIT: Viimased 100 kätt olin break-even

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #907
                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas ranka
                EDIT: Viimased 100 kätt olin break-even
                FOLD KKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #908
                  Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas taipupole
                  FOLD KKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  NEVER! aga noh sellepärast ma kaotan kah,kohe otsin mis seis on

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #909
                    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Kellegil pole niiviisi juhtunud, et HEM impordib käed sisse, lauas vastaste statid uuenevad, aga HEM ise ei näita graphi, samuti sessionit samanimelise tabi alt, ega ka repotide tabi alt hetke tulemusi. Järsku hakkas näitama 1 käe põhjal, mis kuskil sessi keskel mängitud sai ja rohkem käsi ikka ei näita.
                    Segane jutt, aga ehk kellegil miskit sarnast olnud.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #910
                      Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                      refresh nupp peaks aitama

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #911
                        Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                        mhm.. kas HEMi kaudu saaks võtta vastaste kohta välja näiteks statistikat.. palju nad flopis cbetivad.. ja kas ja kui palju cbeti suurused erinevad versus käe tugevus.. või näiteks mingi 3beti ranget graafikuna oleks ka hea vaadata....

                        Comment

                        • räim
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 135

                          #912
                          Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Algselt postitas Rage
                          mhm.. kas HEMi kaudu saaks võtta vastaste kohta välja näiteks statistikat.. palju nad flopis cbetivad.. ja kas ja kui palju cbeti suurused erinevad versus käe tugevus.. või näiteks mingi 3beti ranget graafikuna oleks ka hea vaadata....
                          No flop Cbeti saad ju ilusti välja filtreerida igaühe kohta. Aga mis käega kui palju nad bettisid pead ise vaatama käte loetelust, ma oletan.

                          Comment

                          • räim
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 135

                            #913
                            Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Keegi, kes on HEMi databaasi uuendandu. Kas peab enne HH exportima databaasist, et pärast uude importida? või võib importimiseks samahästi kasutada arhiveeritud händ historit?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #914
                              Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas räim
                              No flop Cbeti saad ju ilusti välja filtreerida igaühe kohta. Aga mis käega kui palju nad bettisid pead ise vaatama käte loetelust, ma oletan.
                              kuidagi peaks saama ju mingi infi kokku panna.. showdownini jõudnud kaartide puhul.. et handi tugevus vs cbeti suhe poti suurusesse.. raudselt saaks sellisest graafikust midagi välja lugeda..

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #915
                                Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas Provoker
                                refresh nupp peaks aitama
                                Lol.
                                Oleks see vaid nii, pidin siiski uue databaasi tegema ja käed exportima-importima, et korda saada :D.

                                Comment

                                Working...