MUUR Money talli offtopic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #181
    Re: MUUR Money talli offtopic

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võsareporteri koopia, aga seal miskite pensionäride probleemidega tegeletakse.

    Ala, kellegi 10-euroste kummikute tallad katki ja pood ei tunnista oma viga. Siis tuleb Ain Allas kohale ja teeb ultimate 30-minutilise saate ning pensionärid kodus plaksutavad, et meie hero.

    Tõsijutt ning arvan, et hinna ja temaatikaga isegi liialdan. Seal tunduvalt väiksemate probleemide pärast jahutakse. Omamoodi õhtune komöödia.

    E: ja selliste saadete pärast ma TV3 ei vaatagi.
    Televiisor suht sakib ja , discovereid kannatab vaadata , nüüd neiski ainult pandikunnid ja vihmavarjude ehitamised :S

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #182
      Re: MUUR Money talli offtopic

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Televiisor suht sakib ja , discovereid kannatab vaadata , nüüd neiski ainult pandikunnid ja vihmavarjude ehitamised :S
      Mis sul pandikunnide vastu on?? :D
      Endale meeldivad ka rohkem teadus ja ajaloo saated.

      Sry offtopicu eest, offtopicus.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #183
        Re: MUUR Money talli offtopic

        "Saladused", "Padjaklubi" (jah tõsi teine hooaeg pole nii hea) "naistevahetus", ja need on ainult mõned väärt saated. Norm ving siin, et pole midagi vaadata.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #184
          Re: MUUR Money talli offtopic

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Võsareporteri koopia, aga seal miskite pensionäride probleemidega tegeletakse.

          Ala, kellegi 10-euroste kummikute tallad katki ja pood ei tunnista oma viga. Siis tuleb Ain Allas kohale ja teeb ultimate 30-minutilise saate ning pensionärid kodus plaksutavad, et meie hero.

          Tõsijutt ning arvan, et hinna ja temaatikaga isegi liialdan. Seal tunduvalt väiksemate probleemide pärast jahutakse. Omamoodi õhtune komöödia.

          E: ja selliste saadete pärast ma TV3 ei vaatagi.
          Tuli kohe see humorist meelde..

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #185
            Re: MUUR Money talli offtopic

            Kõige lahedam oleks siis kui teha reality show, kus abcpokkeri team hakkab õpetama neid, kes on vanglast välja saanud, sest kuskile tööle neid ei võeta-alternatiiv pokker

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #186
              Re: MUUR Money talli offtopic

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kõige lahedam oleks siis kui teha reality show, kus abcpokkeri team hakkab õpetama neid, kes on vanglast välja saanud, sest kuskile tööle neid ei võeta-alternatiiv pokker
              kodutuid imo

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: MUUR Money talli offtopic

                Panen selle teema lukku ära, kuna siin tegevust ei toimu ja jätkame ikka õigest OT-s:

                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...***-Tere-Talv-!

                Comment

                Working...